Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz spojrzałem na screen z rozmowy dotyczącej zbiorki na Julie i musze sie przyznać, ze nie doceniałem zarówno organizatorow jak i dziewczyny.

Rozmowy biznesowe na temat rozpoczęcia zbiorki zaczęły sie juz na kilkanaście godzin po zabójstwie Kordiana (na pewno przed 14:00 w poniedziałek). Nie jestem w stanie tego przetworzyć, ze jakis lipny profil na FB pisze do mnie kilka godzin po zabójstwie mojego chłopaka, a ja ustalam i organizuje z nim zbiórkę "tylko dla mnie" z pominięciem rodziny zmarłego.

Także, jeżeli ktoś chce mnie pouczac w komentarzach o tym ile kosztuje taka terapia i ze jej sie to należy to sie zgodze bo te hieny sumienia chyba nie maja , a juz na pewno nawet za grosz taktu wiec jakas pomoc by im sie przydala.

#poznan #p0lka
MurLand - Jeszcze raz spojrzałem na screen z rozmowy dotyczącej zbiorki na Julie i mu...

źródło: 350338050_256439503767730_8127356930800385367_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
A biedni rodzice zmarłego Konrada mogą z przykrością patrzeć jak ten świat działa.


@Gusmag: Zawsze możesz nie być płaczliwą ciotką i ruszyć dupkę żeby zorganizować pomoc dla rodziny Konrada.
W czym problem? Siedzicie, płaczecie, żaden nic nie zrobi. Sami sobie ten świat zbudowaliście.
  • Odpowiedz
  • 82
@anonimek123456: wiesz myślę że zarabianie na śmierci syna to ostatnie o czym myślą teraz jego rodzice w przeciwieństwie do biednej Julki. Myślisz, że oni nie dostali takiej propozycji od innej "organizacji"
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Skopiuje mój komentarz, bo mi się nie chce pisać.

Solidny argument jest taki, że typ jak Tumurochir chodził ze zmarłym na browar, ma znajomości kto mógłby tej rodzinie pomóc, a przede wszystkim byłoby szybciej i o wiele poprawniej, gdyby to oni zrobili. Nawet z samego sumienia.
  • Odpowiedz
@MurLand: ona tam na pierwszy rzut oka dosyć zdawkowo odpisuje, musi mieć ogólnie ogromny mętlik w głowie. To te cizie z lola do niej wypisują elaboraty i trują dziewczynie dupe kilkanaście godzin po tragedii.
  • Odpowiedz
  • 36
@MurLand: Bardzo mi zal tej dziewczyny, nie wyobrazam sobie co musi czuc osoba ktorej zginal narzeczony, a co dopiero gdy byla swiadkiem tego jak zostaje zamordowany i do tego jeszcze musiala ogladac jak druga osoba popelnia przy niej samobojstwo. Takie cos do konca zycia zostanie na psychice i nawet kiedy ludzie sa swiadkami samobojstw czy morderstw innych, obcych osob, ciezko im sie z tego otrzasnac.
Ta zbiorka natomiast jest zwyczajnie niesmaczna,
  • Odpowiedz
@MurLand: ogólnie to strasznie wyrachowana sprawa się zrobiła, a ten koleś co tak nad nią skacze to jakiś psychiczny
Ewidentnie próbuje zamoczyć i kto wie czy jemu też coś kiedyś nie odbije (tyle dla niej zrobiłem, a ona mnie nie chce, wrr)
  • Odpowiedz