Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz spojrzałem na screen z rozmowy dotyczącej zbiorki na Julie i musze sie przyznać, ze nie doceniałem zarówno organizatorow jak i dziewczyny.

Rozmowy biznesowe na temat rozpoczęcia zbiorki zaczęły sie juz na kilkanaście godzin po zabójstwie Kordiana (na pewno przed 14:00 w poniedziałek). Nie jestem w stanie tego przetworzyć, ze jakis lipny profil na FB pisze do mnie kilka godzin po zabójstwie mojego chłopaka, a ja ustalam i organizuje z nim zbiórkę "tylko dla mnie" z pominięciem rodziny zmarłego.

Także, jeżeli ktoś chce mnie pouczac w komentarzach o tym ile kosztuje taka terapia i ze jej sie to należy to sie zgodze bo te hieny sumienia chyba nie maja , a juz na pewno nawet za grosz taktu wiec jakas pomoc by im sie przydala.

#poznan #p0lka
MurLand - Jeszcze raz spojrzałem na screen z rozmowy dotyczącej zbiorki na Julie i mu...

źródło: 350338050_256439503767730_8127356930800385367_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@MurLand: skąd w ogóle wiadomo że ten screen jest autentyczny? Ktoś mógł przecież założyć fejkowe konto na fb i sam do siebie pisać albo nawet edytować sobie te dane w przeglądarce xd nie żebym bronił któraś zestron ale jakąś weryfikacja by się przydała
  • Odpowiedz
@qwenti: Gadzie mózgi nie mają takich problemów, max tydzień wielkiej dramy by zdobyć atencję u spermiarzy i potencjalnych "pocieszycieli" a potem business as usual.
  • Odpowiedz
  • 1
@anonimek123456 Siedzimy i krytykujemy fakt że w matriarchacie prawdziwie najciężej dotknięte ofiary mają z automatu gówno, a ofiary drugiej kategorii jak ta Julia mają wszystko z racji bycia kobietą. Krytykujemy fakt że ktoś kto razem z Julią zorganizował zbiórkę zachował się nie etycznie, rodzina nie została nawet wzięta pod uwagę. Intencja jest niesamowicie nieetyczna i warcholska. A odżywki typu zrób to sam to sobie wsadź gdzieś. Jak zrobię to możesz mnie krytykować.
  • Odpowiedz
ciało narzeczonego jeszcze dosłownie nie wystygło, a julka już na nim zarabia, jprdl.

Dziwi mnie tez nachalnosc osob z tej organizacji ktore zrobily zbiorke


@Prezes: @good:

Imo to organizatorzy zbiórki na tym zarabiają jako obsługa przez fundację. Takie siępomaga i inne organizacje biorą procent od zbiórek na "cele statutowe". Wcale bym się nie zdziwił jakby to był grubszy interes. Dodatkowo to budowanie sobie zasięgów w socialach. #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz