Wpis z mikrobloga

#poznan #strzelanina #oswiadczenie #zrzutka #pomagajzwykopem
Widzę że monetyzacja wjechała na pełnej, za każdym razem. Dogadajcie jeszcze szybko deal z fame mma, póki temat gorący, ja #!$%@?.
Współczuję dziewczynie, ale to jest absolutnie obrzydliwe wykorzystanie tragedii. Jebnijcie tam od razu z milion złotych, żeby do tej pomocy psychologicznej od razu dorzucić mieszkanie. Chociaż żeby to było nazwane "DLA RODZINY", to jeszcze może by to jakoś uszło a tak to wychodzi na to że terapia kosztuję tyle, ile akurat ludzie wpłacą no co za przypadek.
Jeszcze to zwiększanie kwoty w trakcie zbiórki, tak po prostu bez żadnego celu, bez żadnego planu a chłop nawet pogrzebu nie miał.
Teraz zamiast współczucia (w większości przypadków) jak dotychczas, dziewczyna dostanie dodatkowe wiadro pomyj na głowę za coś takiego i temat nadal będzie grzany, gg.

PS. Tak, tak wiem. Za wyrażenie się niepochlebnie o tego typu zbiórce ląduję automatycznie w wykopowej sekcji: biedak, pęka dupa z zazdrości, nigdy takich "drobnych na oczy nie widziałem", przecież nikt cię nie zmusza do wpłacania, trzask dupy, jemu dajcie maści i hejter.
Pobierz Krs90 - #poznan #strzelanina #oswiadczenie #zrzutka #pomagajzwykopem
Widzę że monetyz...
źródło: pieklo
  • 25
Jak nie mam wystarczającej wiedzy na jakiś temat to się wole dowiedzieć zanim otworzę mordę i powiem, że 2+2 to 5


@niochland: Dziwnym trafem masz coś do powiedzenia na prawie każdy temat i zadziwiająco często są to głupie wysrywy. Gówniarzu bez grama pokory #!$%@?.
Miły i pomocny człowiek, nikogo nie krzywdził, nie miał prawie kolegów, większość osób go poniżała bo był chory i tak jak wyżej wspomniałem, jednemu kolesiowi wybiłem zęba i więcej nie próbował, ale żeby coś zmienić trzeba by było chyba pół szkoły było do odstrzału XD


Smutna historia ogólnie, chory, nieszczęśliwy i gnębiony człowiek, który w końcu zmarł na raka w wieku 20 lat. Człowiekiem był dobrym.


@artur-hemingway: Zawsze jak widzę ten