Wpis z mikrobloga

#poznan #strzelanina #oswiadczenie #zrzutka #pomagajzwykopem
Widzę że monetyzacja wjechała na pełnej, za każdym razem. Dogadajcie jeszcze szybko deal z fame mma, póki temat gorący, ja #!$%@?.
Współczuję dziewczynie, ale to jest absolutnie obrzydliwe wykorzystanie tragedii. Jebnijcie tam od razu z milion złotych, żeby do tej pomocy psychologicznej od razu dorzucić mieszkanie. Chociaż żeby to było nazwane "DLA RODZINY", to jeszcze może by to jakoś uszło a tak to wychodzi na to że terapia kosztuję tyle, ile akurat ludzie wpłacą no co za przypadek.
Jeszcze to zwiększanie kwoty w trakcie zbiórki, tak po prostu bez żadnego celu, bez żadnego planu a chłop nawet pogrzebu nie miał.
Teraz zamiast współczucia (w większości przypadków) jak dotychczas, dziewczyna dostanie dodatkowe wiadro pomyj na głowę za coś takiego i temat nadal będzie grzany, gg.

PS. Tak, tak wiem. Za wyrażenie się niepochlebnie o tego typu zbiórce ląduję automatycznie w wykopowej sekcji: biedak, pęka dupa z zazdrości, nigdy takich "drobnych na oczy nie widziałem", przecież nikt cię nie zmusza do wpłacania, trzask dupy, jemu dajcie maści i hejter.
Krs90 - #poznan #strzelanina #oswiadczenie #zrzutka #pomagajzwykopem
Widzę że monetyz...

źródło: pieklo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Krs90: ciekawostka: nie wszyscy ludzie są tacy sami xD Wykopki odkrywają, że no-name zdychają we własnych szczynach, a medialne sprawy są medialne i ludzie chętniej na nie wpłacają

ciekawe kiedy odkryją, że są ludzie bogaci i biedni, albo mądrzy i głupi
  • Odpowiedz
Na szczęście ja to zawsze ten mądry, powiedział każdy


@Krs90: świadomy zdecydowanie bardziej jak tak czytam takie wysrywy xD

czas dorosnąć i uświadomić sobie, że ludzie dzielą się na lepszych i gorszych, tak działa świat
  • Odpowiedz
  • 235
czytam takie wysrywy xD


@niochland: Dla was #!$%@? wszystko co człowiek napiszę to "WYSRYWY", WYRAŻANIE SWOJEGO ZDANIA JEST
Z A K A Z A N E, CZEGO NIE ROZUMIESZ WYKOPKU WIELCE OŚWIECONY MORDA W KUBEŁ.

ludzie dzielą się na lepszych
  • Odpowiedz
YRAŻANIE SWOJEGO ZDANIA JEST

Z A K A Z A N E


@Krs90: oczywiście, że nie jest zakazane xD Również nie jest zakazane napisanie tego, że wysrywy to wysrywy, w końcu jak ktoś #!$%@?, że 2+2 to 5 to głupotą jest nie nazwać tego po imieniu

Jak nie mam wystarczającej wiedzy na jakiś temat to się wole dowiedzieć zanim otworzę mordę i powiem, że 2+2 to 5
  • Odpowiedz
  • 33
2+2 to 5


@niochland: No to punktuj mnie, a nie #!$%@? o wysrywach.
Zresztą, jaką mam mieć wiedzę o zakładaniu zrzutki? Muszę skończyć rachunkowość i finanse żeby móc się wypowiedzieć? xD
  • Odpowiedz
@Krs90: nie gadaj z trollem, niochland to taki typ co pisze tylko po to żeby się do ludzi #!$%@?ć
nawet bym go moczem nie zlał bo płynu szkoda
  • Odpowiedz
@Krs90: Mateusz, chodziłem z nim do jednej klasy, jeszcze pamiętam jak w podstawówce wybiłem zęba jednemu kolesiowi, który pomyślał, że dobrym pomysłem będzie gnębienie Mateusza, nie był to dobry pomysł, bo skończył bez zęba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chory człowiek, który miał ciężkie i pechowe życie, aż mi się smutno zrobiło jak zobaczyłem znowu nekrolog kolegi z klasy, RIP
  • Odpowiedz
  • 0
Chory człowiek, który miał ciężkie i pechowe życie, aż mi się smutno zrobiło jak zobaczyłem znowu nekrolog kolegi z klasy, RIP


@artur-hemingway: Zawsze jak widzę jakieś bzdurne zrzutki to od razu sobie o nim przypominam. Jaki on był, jako kolega z klasy?
  • Odpowiedz
@Krs90: Miły i pomocny człowiek, nikogo nie krzywdził, nie miał prawie kolegów, większość osób go poniżała bo był chory i tak jak wyżej wspomniałem, jednemu kolesiowi wybiłem zęba i więcej nie próbował, ale żeby coś zmienić trzeba by było chyba pół szkoły było do odstrzału XD

Smutna historia ogólnie, chory, nieszczęśliwy i gnębiony człowiek, który w końcu zmarł na raka w wieku 20 lat. Człowiekiem był dobrym.
  • Odpowiedz
  • 2
Smutna historia ogólnie, chory, nieszczęśliwy i gnębiony człowiek, który w końcu zmarł na raka w wieku 20 lat.


@artur-hemingway: Ehh, po tym co napisałeś to jeszcze bardziej mi go szkoda. Nie zasłużył na taki los. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DuzyRomek: On miał coś z głową od zawsze, był przez to przegrywem, a później zachorował na raka, jego życie było takie ciężkie, że po jego śmierci nie jedna osoba w Sosnowcu która go znała powiedziała, że w końcu przestał cierpieć, Mateusz był osobą tak tragiczną, że jakby ludzie z tagu #przegryw go poznali to by dopiero zobaczyli jakie mają szczęście w życiu.

https://www.youtube.com/@BurekcosOficial/videos

Tutaj masz jego stary kanał
  • Odpowiedz
@niochland: W sumie dobrze że zostałeś zjechany xD to ten sam poziom co gadanie że NO PRZECIEŻ WIADOMO ŻE LUDZIE WOLĄ ŁADNYCH LUDZI KAŻDY O TYM WIE. Wiadomo że masz prawo to skomentować, ale ile można słuchać o wysrywach to wysrywach tamto bo coś ci się nie podoba xD
  • Odpowiedz
@niochland: ciekawym rozwiązaniem byłoby stanie się sławnym żeby zebrać pieniądze, a w tym celu można np powtórzyć wariant Adamowiczowski (oby żaden szaleniec się na to nie porwał) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz