Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mogę sobie poradzić z fobią społeczną dlatego szukam jakichś tabletek, które mnie znieczulą, ale jednocześnie nie będę się po nich zachowywał jak ćpun i nie uzależnią, bo potrzebuje ich tylko na kilka razy, żeby się przełamać i móc wyjechać za granicę do pracy. Słyszałem, że pregabalina daje pożądany efekt, prawda to? Może są jakieś inne?
#narkotykizawszespoko #fobiaspoleczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
nie będę się po nich zachowywał jak ćpun i nie uzależnią, bo potrzebuje ich tylko na kilka razy, żeby się przełamać i móc wyjechać za granicę do pracy. Słyszałem, że pregabalina daje pożądany efekt, prawda to? Może są jakieś inne?


@mirko_anonim: no nie wiem. Niektórzy próbują ćpać pregabalinę i puszczają im hamulce. No i nie jestem pewien, czy pregabalina nie uzależnia mniej niż benzodiazepiny.
@mirko_anonim: Jeśli faktycznie zatrzymasz się na kilku razach lub będziesz brał bardzo sporadycznie to uzależnieniem nie ma co się przejmować (jeśłi...( ͡° ͜ʖ ͡°)). Praktycznie wszystko co ma konkretne doraźne działanie ma też potencjał uzależniający. Moim zdaniem fenibut>pregabalina do takich celów.
Na mnie zawsze konkretnie działał i to często nawet poniżej 1g. Jednak zamawiałem z USA.

Po takiej dawce jak bierzesz, bez tolerancji to powinno Cię mocno "upośledzić" chociaż.
Podejżewam, że szwajcar leci w #!$%@?, bo zamówiłem u niego jakiś czas temu 1g fenylopiracetamu na próbę i dobrze działał, więc ostatnio domówiłem kolejne 5g i nie czuję w zasadzie żadnego efektu, a tolerki nie mam.

W Twoim przypadku to chyba najprościej byłoby załatwić