Wpis z mikrobloga

Jak dokładnie działa współdzielenie konta na #nintendoswitch ? Mam swoje konto na którym mam dużo gier. Chce kupić druga konsole na wyjazd żeby w samolocie grać w coop w gry które mam kupione.

Mam Np diablo, będę mógł na obu konsolach to uruchomić i sobie grać w coop jak się na obu na to samo konto zaloguje?
  • 18
@bartdziur: jeśli dobrze kojarzę, to można mieć dwie konsole podpięte do konta, ale jedna zawsze musi być online żeby grać, więc odpada granie w coopie w samolocie
@czuczer: Podpowiadam - przez wifi. Czyli albo zrobisz sobie sieć z telefonu albo po prostu odpalić grę i zamiast "single player" nacisnąć "wireless". Jakbyś nadal nie rozumiał to śmiało pytaj - ale raz wystarczy, nie wołaj mnie kilka razy żebym ci wytłumaczył jak działają konsole dla dzieci od lat ośmiu.
@fastmotion: a co ma certyfikowane wifi z samolotu do urządzeń konsumenckich, które mogą być źle zmontowane i siać zakłóceniami? xD

Jak myślisz, dlaczego masz ferrytowe filtry na niektórych urządzeniach i certyfikaty CE przy imporcie szajsu z Chin, światowy klaunie xD

Nintendo Switch nie ma dostępu do wifi we flight mode, bo nie przeszło certyfikacji.
@skarpetyodyna: Po prostu nie masz racji. Każdy telefon i handheld od 15 lat wspiera sieci wifi, airdrop, hotspot czy bluetooth w trybie samolotowym a przed startem nic o tym nie mówią bo słyszałeś to tylko w starych filmach na polsacie. Poważnie, daj namiar na konto i wyślę ci dwie dychy na tani bilet, sam zobaczysz bo nie chce mi się już sprzeczać z debilem.