Wpis z mikrobloga

Mieszkam na #pragapoludnie pracuje na #wlochy
dotychczas jeździłem do pracy trasą Łazienkowską ale zaczęli ją remontować więc przerzuciłem się na pociąg, Dworzec Zachodni znów zaczęli remontować to wróciłem do Korków na Łazienkowskiej, tam zaczęli wiadukt po stronie praskiej więc chciałem wrócić do Pociągu ale już nawet WKD była #!$%@?. Postanowiłem że będę jeździć dolinką i Łopuszańską to od wczoraj na całej jednej jezdni Łopuszańskiej zerwali asfalt...
#warszawa
  • 30
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: debiliada dla debili. Tak wiem narzekam że robią remonty ale no kurva Panowie... było 3 lata lockdownow i pracy zdalnej to #!$%@? to trzeba wycelować w wybory żeby było że dużo robio xd
  • Odpowiedz
5 chłopa na budowie, z czego 3 zazwyczaj ma przerwę. Przecież to cyrk jakiś.


@LittleOpa: żeby tylko xD w mojej pipidówie rozkopali drogę, zostawili ją na dosłownie #!$%@? rok i 3 miesiące przed deadlinem pojawiła się ekipa i ją zrobiła xD Jak #!$%@? te przetargi są robione to jakaś masakra.

Przecież te wszystkie remonty mogły by trwać 30% czasu który jest w przetargu
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: stwierdziłem że rano (bo po południu się nie opłaca) wolę te kilka km więcej jechać niż stać i spalić to w korku,ale fakt, ja mam bliżej- na Ursynów. Pociesz się że jeszcze TYLKO 2 lata do końca remontu wiaduktów []
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Praga Południe ma #!$%@?. Niemal cała wisi na Łazienkowskim. I jeszcze mądrale aktywiści przekonują, że nie opłaca się budowac M3 dla praskich biedaków, tylko lepiej dublować M1, by je odciążyć.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Pracowałem kiedyś na "Mordorze" ale jakoś tak było że z kierunku który jechałem/wracałem akurat był odwrotny ruch i był luzik. Potem tam oprócz biurowców zbudowali osiedla mieszkaniowe. Pewnie deweloperzy założyli że mieszkania kupią tam ludzie pracujący w pobliżu. Nic bardziej mylnego - teraz z Mordoru ludzie jeżdżą do pracy na Żoliborz a z Żoliborza na Mordor i korki są tam przeokrutne. Wybudowali kładkę na Postępu nad Marynarską żeby niby
  • Odpowiedz