Wpis z mikrobloga

Poczta Polska w kampanii wyborczej w 2020 roku dostarczała ulotki kandydatów na Prezydenta RP. Zapytaliśmy o jedną z umów oraz o to, jakie usługi wykonywała dla komitetów wyborczych. Polubownie się nie udało, teraz mamy wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego (Ill OSK 4521/21) i Poczta musi wykonać nasz wniosek.

Czy przekaże informacje? Zobaczymy.

Wołam:


Dobrego wieczoru!
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #pocztapolska
Pobierz WatchdogPolska - Poczta Polska w kampanii wyborczej w 2020 roku dostarczała ulotki ka...
źródło: Poczta Polska oddalenie skargi kasacyjnej
  • 69
@qwenti: @Prawilny_Czykierek jak Konfiarz kogos nazywa nazywa lewakiem albo obraza, to znaczy że dobrze robi.
Konfa to faszole, a Marciniak nie powinien swoją twarzą legitymizować ich działalności. Brawo za wywieranie presji, następni celebryci moze nie będą już chętni na współpracę z Konfederatami. Dobra robota, na pożytek Polski. A prawaki się plują, antypolacy.
super robota, proponuje usuwac komentarze odklejencow wyzej i czarnolistowac az im sie znudzi


@deziom Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie robiliśmy tego nigdy - jesteśmy na wykopie prawie 6 i pół roku i u nas czarna wciąż lista pusta, nie usuwaliśmy też nigdy komentarzy.
No ja nie udaje wolnościowca i nie płacze, że prywatna fundacja dalej ma tutaj konto, bo napisali cos co mi się nie podoba, więc to nie mi się #!$%@?ło XD, lewaku


@deziom: O, to jest bardzo "wolnościowa" idea, dotycząca też prywatnego portalu i prawa do informacji. Dzięki za ten punkt widzenia!
czemu nie powinien?


@BomBom: bo poglądy jakie reprezentuje Konfederacja w ogóle nie powinny mieć swojego miesjca w debacie w poważnej demokracji. Trzeba je wyrzucić na śmietnik poprzez ostracyzm.
@roonie11lord: poparło próbę zniszczenia kariery Szymona Marciniaka przez stowarzyszenie nigdy więcej które uwaga nawołało Szymona Marciniaka do pubicznego odcięcia się od poglądów skrajnie prawicowych co w efekcie zagrażało poprowadzeniu przez niego finału LM. Taka wolnośc słowa po lewacku

Sęk w tym, że on nigdy takich poglądów nie głosił, a tutaj bohaterski list poparcia: https://oko.press/to-marciniak-zachowal-sie-zle-a-nie-stowarzyszenie-nigdy-wiecej