Wpis z mikrobloga

Poczta Polska w kampanii wyborczej w 2020 roku dostarczała ulotki kandydatów na Prezydenta RP. Zapytaliśmy o jedną z umów oraz o to, jakie usługi wykonywała dla komitetów wyborczych. Polubownie się nie udało, teraz mamy wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego (Ill OSK 4521/21) i Poczta musi wykonać nasz wniosek.

Czy przekaże informacje? Zobaczymy.

Wołam:


Dobrego wieczoru!
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #pocztapolska
WatchdogPolska - Poczta Polska w kampanii wyborczej w 2020 roku dostarczała ulotki ka...

źródło: Poczta Polska oddalenie skargi kasacyjnej

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 41
@Watchdog_Polska Brawo, kibicuje, nie przejmujcie się komentarzami skrajnej prawicy, oni nie mają nic ciekawego do powiedzenia a jak im guru nie powie co mają myśleć to kompletnie nic nie mają do powiedzenia, oby tak dalej! :)
  • Odpowiedz
usuń konto


@qwenti:

jak tam sprawa z Nigdy więcej? Już zniszczyliście karierę człowiekowi za jego poglądy wróć za pojawienie się na spotkaniu z czlonka jednej z partii czy dalej udajecie obrońców praw człowieka?


@Spring90:

Oh nie konfabulacje mi obrażajom płaku płaku
Typ polazl na event kontrowersyjnej (lekko mówiąc) partii i zdziwienie że miał problemy XD
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Przepraszam, a czy sprawdziliście, czy czasem któryś z pracowników Naczelnego Sądu Administracyjnego nie popiera Konfederacji? Chyba nie współpracujecie z faszystowskimi instytucjami?
  • Odpowiedz
@piotre-gie bo nic się nie stało chyba że w prawakoidalnych urojeniach

@Spring90 sprawa wyjaśniona i zamknięta. Wy dalej macie ból dupy i walczycie z chochołem. A tą zniszczoną karierą był albert Einstein
  • Odpowiedz