Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mi nie zal bo w 2021 roku przezylem wieksza tragedie niz ona teraz. Ale z kolei mniejsza niz bycie zamordowanym wiec zal mi jej narzeczonego bo na pewno chcial zyc. A zabojca jak sie meczyl psychicznie to mogl sam z soba skonczyc nawet na jej oczach jesli chcial bez pociagania ze soba do grobu innego typa.

#poznan
  • 114
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: straciłem w życiu kilkukrotnie więcej siana niż Ty i nie płaczę. Co teraz?

PS nie czerpię radosci z Twojej krzywdy, a cisnę z Twojej fiksacji na własnym punkcie i tego że próbujesz się podbudować na cudzej tragedii.
  • Odpowiedz
@azmar: Ale czlowieku jak zarabiasz 10x wiecej to jak stracisz 10x wiecej to i tak na jedno wyjdzie. Dla kogos kto zarabia 3k kwota 50k rocznie na czysto odlozone to kosmiczna flota. A mowimy tylko o jednym roku. A ile by ich bylo? Zalozmy nawet i 2 czyli 100k zlotych na czysto z mega latwej pracy wrecz za damo. Uzbieraj tyle zyjac za 3k. No uzbieraj prosze.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: i to jest większa trauma niż zabicie twojego narzeczonego na twoich oczach przez twojego byłego, z pistoletu w biały dzień na środku ulicy po czym twój był strzela sobie w głowe metr od ciebie, ja #!$%@? człowieku #!$%@? do wariatkowa XD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: siedzą podobni - to prawda, ale właśnie dlatego nie powinieneś tu siedzieć, bo Ci peron odjedzie do końca. Tak naprawdę Twoja sytuacja wcale nie jest beznadziejna.
Brzmisz dziwacznie i mówisz rzeczy, jakich nie mówiłaby osoba zdrowa - to na pewno, ale z pewnością możesz sobie pomóc - #!$%@?ąc wykop i zajmując się swoim zdrowiem psychicznym.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: nie ułożysz sobie życia? Jesteś na bank słabszy psychicznie od tej kobiety, skoro dla ciebie strata firmy to koniec swiata, w porównaniu do tego co ona przeżyła, jesteś jednym z najbardziej odrażających ludzi jakie poznałem na tym portalu a widziałem wiele XD nie pisz już do mnie.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Zawalenie sie calkowicie mojego zycia uczuciowego, zawodowego i finansowego w przeciagu kilku miesiecy sprawilo ze sie rozlecialem na kawalki. Tego bylo za duzo. Zeby to bylo w dstepach roku kazda rzecz to bym przyjmowal na klate ale naraz? To jest za duzo. Naprawde to jest za duzo. A teraz jest jeszcze gorzej niz wtedy. Z moja glowa, finansami, wszystkim.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: to chociaż zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Masz pan jedno. Specjalistą nie jestem, ale brzmisz, jak ktoś w depresji. Masz skrajnie wyolbrzymione poczucie beznadziei, a prawdopodobnie jakbyś ją ogarnął, to wszystko jest do odzyskania na miękko.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:ja ja rozumiem że jesteś słaby psychicznie i straciłeś wiele i nie umniejszam temu, ale człowiek o twardym charakterze zwyczajnie wyśmieje twoje problemy, tym bardziej w porównaniu z tym co przeżyła ta dziewczyna.
masz poważny problem i mam nadzieje że konsultujesz się z lekarzami, mam nadzieje że dasz rade i sobie jakąś poukładasz. bez odbioru.
  • Odpowiedz