Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mi nie zal bo w 2021 roku przezylem wieksza tragedie niz ona teraz. Ale z kolei mniejsza niz bycie zamordowanym wiec zal mi jej narzeczonego bo na pewno chcial zyc. A zabojca jak sie meczyl psychicznie to mogl sam z soba skonczyc nawet na jej oczach jesli chcial bez pociagania ze soba do grobu innego typa.

#poznan
  • 114
  • Odpowiedz
@memento_mori: @klakgit @azmar @salad_fingers Ale to nie ulega najmniejszej watpliwosci i kazdy normalny czlowiek przyzna mi racje ze to mnie los gorzej pokaral a nie ja. Jezeli tego nie widzicie to jestescie albo totalnymi debilami albo trollujecie. Ale stawiam na to drugie. Laska nawet pierwszego punktu moejego cierpienia nie wypelnila i nie wypelni na pewno bo by musiala zostac sama do konca zycia. Ja stracilem calkowicie powodzenie. Z atrakcyjnego faceta ktory
  • Odpowiedz
  • 10
@pieczony_szczur_z_ogniska gość się śmiał że przyjemna i łatwa branża, a ty sobie nie poradziłeś. Czytaj ze zrozumieniem.

Z jednej strony Ci współczuję, ale z drugiej strasznie nadety dupek z ciebie.

Nie twoja trauma nie jest gorsza. Masz dwie ręce i łeb, możesz wszytko odbudować - po prostu Ci się nie chce, nie masz motywacji albo jaj.

Życia temu facetowi nic już nie wróci. Jej miłość odeszła bezpowrotnie. To jest ostateczny argument.
  • Odpowiedz
@Dorianek: @klakgit @azmar @salad_fingers @RyzyKamil @memento_mori @Fajoski @smutny_kojot @smutny_kojot @mmmmmmmmmmmmmm

Podsumujmy bo widze nie wszyscy kumaja: Jej zawalilo sie tylko i wylacznie zycie uczuciowe. Mi zawalilo sie zycie uczuciowe i tak gorzej niz jej a do tego zawodowe i finansowe naraz. I kto ma niby gorzej? A jeszcze te nianawistne komentarze niektorych w moja strone to swiadcza tylko o tym jakimi podlymi kreaturami (bo ludzmi Was nazwac nie mozna) jestescie.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Podły i toksyczny to jesteś Ty xD. Patrząc po Twoich chorych wpisach i komentarzach, zapewne byłeś już taki wcześniej. Można więc sądzić, że zasłużyłeś na to co Cie spotkało.

Żałuje, że wcześniej nawet przez chwilę Ci współczułem.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Ja z zarabiania sredniej krajowej w lekkiej robicie spadlem do zarabiania niewiele ponad minimalna w gowno-pracy a z kogos kto majac 30 lat umawial sie z 20-latkami 7/10 ktore same mi wysylaly sygnaly zainteresowania w sklepach typu Biedronka podczas zwyklych do kogos kto jest calkowicie przezroczysty dla kobiet i zostanie do konca zycia sam. Nie ma zadnych szans na poprawe sytuacji. I nigdy nie bedzie. Osiagnelem dno. I caly czas
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: ziom lecz się xD
Ta kobieta zobaczyła coś absolutnie przerażającego ona by oddała wszystkie pieniądze świata i cała atencję jaka miała w swoim życiu byle tylko nie wydarzyło się to co wczoraj.

A Tobie jedynie laski przestały popuszczać psioche i straciłeś hajs, który większość Polaków wedle statystki na oczy nie zobaczy.

Mój bul większy niż twój bul bul bul

Ja #!$%@? skąd Wy się bierzecie xD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: ziom lecz się xD
Ta kobieta zobaczyła coś absolutnie przerażającego ona by oddała wszystkie pieniądze świata i cała atencję jaka miała w swoim życiu byle tylko nie wydarzyło się to co wczoraj.

A Tobie jedynie laski przestały popuszczać psioche i straciłeś hajs, który większość Polaków wedle statystki na oczy nie zobaczy.

Mój bul większy niż twój bul bul bul

Ja #!$%@? skąd Wy się bierzecie xD
  • Odpowiedz