Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mi nie zal bo w 2021 roku przezylem wieksza tragedie niz ona teraz. Ale z kolei mniejsza niz bycie zamordowanym wiec zal mi jej narzeczonego bo na pewno chcial zyc. A zabojca jak sie meczyl psychicznie to mogl sam z soba skonczyc nawet na jej oczach jesli chcial bez pociagania ze soba do grobu innego typa.

#poznan
  • 114
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: typie, 50k oszczędności to żaden majątek, przy średniej krajowej można odłożyć (odłożyć, nie zarobic) w rok. Jesteś albo srogo odklejony (i tu bym zalecał jednak wizytę w Choroszczy) albo marnym trollem (bo jednak z takich rzeczy jak zabójstwo z Poznania nie powinno się zartowac).
  • Odpowiedz
@John_Edgar_Hoover: Typie jak ja zarabialem srednia krajowa dzieki swojej firmie i to bezpowrotnie stracilem dlatego tak placze i ubolewam bo juz nigdy nie zblize sie do takiej kwoty. Zostalo mi rypanie za minimalna do konca zycia. Do tego kilka miesiecy przed strata firmy stracilem calkowicie powodzenie u kobiet. Z Chada ktory dostawal wyrazne sygnaly zainteresowania od lasek 18-22 (sam mam 34) stalem sie powietrzem i ani jedna laska juz nigdy nie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: w kwestiach finansowych zawsze można odbić się od dna. Klusce zaorali Optimusa, co więcej jego samego uznano za oszusta, a przypomnę, że obracał o wiele większą kasa niż śmieszne 50k. Tylko on nie postanowił założyć konta na wykopie i wylewać żali, tylko zakasal rękawy i dalej kosi niezły hajs. Pisałeś, że działałeś jako przedstawiciel handlowy (chyba, skupowales towar od pośrednika, tak to zrozumialem), co niby stoi na przeszkodzie zacząć od
  • Odpowiedz
@John_Edgar_Hoover: Od marca 2021 do marca 2022 zawalilo sie moje zycie emocjonalne, seksualane, towarzyskie, zawodowe, finansowe i mieszkaniowe i Ty myslisz ze ja dam sobie wmowic ze to ona miala gorzej niz ja? Czy Ty w ogole jestes normalny? To ze ja przezylem po zsumowaniu wieksza tragedie to nie podlega jakiejkowliek watpliwosci.

Ty mnie bedziesz uczyl o pannach zaraz pekne ze smiechu xD Wszystko co napisales o kobietach w tym komentarzu
  • Odpowiedz
@John_Edgar_Hoover: Musze tym wszystkim mlodym laskom co je w 2018-2020 przeruchalem i z nimi chodzilem ze one powinny chciec mnie jako sugar daddy i ze ja mialem je sponsorowac a nie jako faceta do zwiazku partnerskiego one o tym nie wiedzialy a to sa podstawy przeciez xD Zrobiles mi tym dzien stary xD

I jeszcze to pisanie ze nigdy nie mialem wygladu jak w akademiku mi regularnie laski same do lozka
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: masz ego jak Wałęsa, a wrażliwość emocjonalna na poziomie matki kierowcy żółtej meganki. Zadawałeś sobie w ogóle pytanie jaką jest przyczyną dlaczego bezrozumne siksy nie lecą już na takiego chada jakim rzekomo byłeś? Bo jeśli nim byłeś (wątpię, może pokaż fotę i zweryfikujemy xD), a nie zmieniło się nic w Twoim wyglądzie czy charakterze to niby jaką jest przyczyną?
  • Odpowiedz
@John_Edgar_Hoover: Czy ja sobie zadawalem to pytanie? Ja od dwoch lat codziennie sie nad tym zastanawiam. To jest najwieksza zagadka mojego zycia. Serio. Zebym ja wiedzial co bylo przyczyna to bym to wyeliminowal z zycia i trzymal reke na pulsie zeby to nie wrocilo. A jakie powody ktore nie sa zwiazene w wygladem a mogly byc przyczyna? Pandemia (strach przed poznawaniem nowych ludzi), nauczanie zdalne (pozostawaly w swoich miasteczkach a ja
  • Odpowiedz