Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mi nie zal bo w 2021 roku przezylem wieksza tragedie niz ona teraz. Ale z kolei mniejsza niz bycie zamordowanym wiec zal mi jej narzeczonego bo na pewno chcial zyc. A zabojca jak sie meczyl psychicznie to mogl sam z soba skonczyc nawet na jej oczach jesli chcial bez pociagania ze soba do grobu innego typa.

#poznan
  • 114
  • Odpowiedz
@Dekadent_z_plazy_Omaha: Mi tez siadlo na leb. I to poteznie. Praktycznie nie ma dnia zebym nie myslal jakie kiedys wspaniale bylo moje zycie i jak beznadziejne jest teraz. Miasto w ktorym zylem i bylem szczesliwy teraz staje sie dla mnie smutnym miejscem a wszystkie miejsca z ktorymi mam dobre wspomnienia ktore mijam wywoluja u mnie bol fizyczny np przejscie obok mieszkania ktore kiedys wynajmowalem bo mnie bylo stac a teraz juz nie.
  • Odpowiedz
@Fajoski: Tysiac zlotych tygodniowo. W cztery lata mialbym 200k. Ja napisalem o rocznych oszczednosciach bo w domysle zalozylem ze firme mialbym jeszcze minimum rok.

Handel chemia gospodarcza. Taka JDG co bierzesz towar od posrednika i go dalej dystrybujesz. Wspaniala robota bo sie nie nameczysz a pieniadze sa. No i nie robisz na etacie i sam sobie szefem jestes.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: no to skoro jest to łatwa i przyjemna branża to tym bardziej śmiechu warte, dobrze że zaznaczyłeś że nie oczekujesz współczucia.
A 1000 tygodniowo to mniej niż 5000 miesięcznie, w Lidlu idzie więcej zarobić z nadgodzinami.
  • Odpowiedz
@Fajoski: Czyl Ty z tych fizoli co lubia zasuwac w najgorszych fizycznych robotach i w nich sie spelniaja tak? Skoro latwa i przyjemna roota to dla Ciebie smiechu warte? Zrozum ze nie kazdy zasuwa tak jak Ty jak najgorszy fizol w najpodlejszych pracach i ze sa ludzie co robia dobry hajs w latwy i przyjemny sposob.

I naucz sie czytac. Pisalem o odkladaniu 1k tygodniowo a nie zarobkach takich. A Ty
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Niby opowieść dorosłego człowieka, firmy przychody bazy klientów, a z drugiej strony brzmisz jak nadęty licealista któremu imponuje TYSIĄC ZŁOTYCH TYGODNIOWO a stratę źródła przychodu potrafi bez żenady porównać do przyglądania się mordowaniu życiowego partnera (w domyśle: bo tak naprawdę nie doświadczył ani nie potrafi sobie wyobrazić ani jednego, ani drugiego).
  • Odpowiedz