Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie mi wycenić samochód.
Skoda Octavia III Liftback z silnikiem 1.2 TSI (benzyna bez LPG). Rocznik 2015, przebieg około 100k, skrzynia manualna. Kupiona w polskim salonie, od początku jeden właściciel. Cały czas serwisowana w ASO, bezwypadkowa.
Wyposażenie standardowe- czujniki parkowania, tempomat, sterowanie w kierownicy itp.
Jak przeglądam ogłoszenia, to niewiele jest tych modeli z silnikiem 1.2 a ceny mocno się wahają. Warto kupić taki samochód, czy raczej wpakuję się w wydatki? Do tej pory samochód służył typowo jako drugie auto do jazdy "na emeryta" i obawiam się że przy mojej jeździe zaczną się problemy z silnikiem, albo sprzęgłem.

#samochody #motoryzacja #skoda #octavia #auto #handlarze #wycena
  • 19
  • Odpowiedz
@inko-gnito: ja jak mniej wiecej chce sie zorientować ile jest warte to co mam, to szukam takiego samego samochodu, z takim samym bądź zbliżonym wyposażeniem czy właściowościami, patrze w jakim są stanie, po ile są wystawione i już mam punkt zaczepny aby ustalić swoją cenę.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: sprawdzałem w ten sposób. Najczęściej pojawiają się ceny 45-55k (czasem do negocjacji), ale to są samochody z silnikiem 1.4 TSI a ja próbuję wycenić 1.2 TSI
  • Odpowiedz