Wpis z mikrobloga

Podniecanie się że Microsoft w końcu przejmie Activison to dno dna społecznego XD, i co tam takiego fajnego będzie? Candy Crash czy #!$%@? call of duty w którym zamykają serwery i ludzie tracą kupione rzeczy na zawsze? XD, może wow który Microsoft jeszcze bardziej uśmierci bo zamiast wydać to na konsolę jak FF to oni czekają, oleją temat oczywiście, jedyne co Activison ma dobrego to Diablo4 w którym i tak wieje nudą w #!$%@? bo się #!$%@?ą

W ogóle ta generacja to gówno i kupiłem tylko dlatego że chciałem mieć 60fps i zagrać w Demons Souls, ogólnie souls-like wolę ogrywać na konsolach mimo że już posiadam laptopa że mógłbym prawie na ultra ograć Elden Ring.
#gry #microsoft #xbox #ps5 #activision
  • 6
Podniecanie się że Microsoft w końcu przejmie Activison to dno dna społecznego XD


@karix98: ale jak można się nie cieszyć z dalszej monopolizacji rynku i tego, że cię będą bardziej ruchać w dupę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karix98: Ja w sumie przejęcie acti-blizz od początku miałem w doopie*, ale po fikołach jakie robiło Sony odczuwam pewną satysfakcję. Tym bardziej że CoDy, a może i inne gierki, pozostaną multiplatformowe, więc sami gracze na tym nie stracą.