Wpis z mikrobloga

#stancjabaza #wynajem #wspolokatorzy #pepe
Ja p0erdole, wasze współlokatorki też robiły hotel z mieszkania? Wychodziłem do sklepu i jakiś chłop idzie w stronę mieszkania, mówi cześć i żebym nie zamykał. Widzę, że ma klucze w ręce, to już sobie myślę, że któraś franca mu dorobiła oczywiście. Do jednej przychodzi dziewczyna i mieszka przez tydzień, do drugiej, która nawet nie ma umowy i mieszka na krzywy ryj u tej pierwszej w pokoju, przychodzi chłop o różnych porach, i teraz jeszcze do trzeciej się wprowadził jakiś gach, który nawet rąk po szczaniu nie myje. Oczywiście te wszystkie bonusowe pokemony nie dokładają się do rachunków, bo po co. Nigdy więcej żadnego mieszkania z babami, ja poerdole. Brud, hałas i robienie skłotu z mieszkania. Jeszcze lekko ponad miesiąc i chłop będzie na kawalirce bożej sobie sam mieszkał.
obuniem - #stancjabaza #wynajem #wspolokatorzy #pepe
Ja p0erdole, wasze współlokatork...

źródło: 1479a5af20787089a1c8a7f524d6ca98d4b077a91d3dd3ad7e9036c79a823544

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@beer_man: On ma w piździe, co się dzieje z tym mieszkaniem, bym je podpalił, to on by się nie przejął. Ostatnio gaz odcięli, bo nie opłacił rachunków za ostatnie kilka miesięcy, a w każdym smsie z rachunkami pisze, żeby przelać pieniądze jak najszybciej xD. Ja i tak z gazu nie korzystałem, więc mi to lotto, ale te france miały problem. Nie będę się z nim męczył, jeszcze miesiąc mi został.
@
  • Odpowiedz
  • 2
@beer_man: To fakt, ale pewnie potem reszta też by musiała więcej płacić. Na początku myślałem, że ta dziewczyna pomieszka 1-3 tygodnie, bo może poprzedni właściciel wypowiedział umowę/rozstała się/rodzice ją wyrzucili z chaty. Kilkanaście dni to by nie był problem, ale już pół roku tak skłotuje xD. I chyba jeszcze zaciążyła na dodatek.
  • Odpowiedz
@obuniem: jakby były ładne to można było przymknąć oko na pewne rzeczy :) ja np. miałem ładną, co chodziła bez stanika, na dupie leginsy najczęściej. Miała niestety minus - pracowała w KFC i jak wracała do domu to strasznie #!$%@?ły jej syry. No normalnie jakby robotnik-menel ściągnął buty.
  • Odpowiedz
@obuniem: Ja nie rozumiem jak można mieszkać w jednym mieszkaniu z obcymi osobami, to dla mnie jakaś abstrakcja nie mieć prywatności i azylu przynajmniej u siebie w domu.
  • Odpowiedz
@obuniem: huop na kawalierce odzyje, wiem sam po sobie. Też mieszkałem kilka ładnych lat z lokatorami i wiele wątpliwości mnie kosztowało myślenie o kawalierce, zwłaszcza finansowych, ale teraz nigdy w życiu mieszkania z innymi ludzmi haftu. Moja kawalierka przypomina bardziej kantorek ale i tak 1000x lepiej niż pokój z 10 osobami w kurniku inwestycyjnym
  • Odpowiedz
  • 1
@LukiNyga: czyli jak ładna to może robić trzodę, ale jak brzydka to już lepiej nie xD? nawet jakby tu mieszkały 4 klony Monici Bellucci za czasów filmu "Malena", to nic nie usprawiedliwiałoby takiego zachowania i robienia trzody, być może troszkę przesadzam z racji mojego #!$%@?, ale jednak

@Daqnny: jak się przeprowadzałem, to od razu rozważałem kawalerkę, ale nie miałem pewności jak będzie wyglądać sprawa z pracą, więc dla bezpieczeństwa wziąłem
  • Odpowiedz
@obuniem to mi się ładnie musiało przyfarcic, mieszkam sobie z jedną dziewczyną i chłopakiem i w sumie jest w pyte. Laska nikogo nie przyprowadza, chłop też nie, jest fajno cichutko. Jedyny problem to czasem jest syf w kuchni albo nikomu się nie chce zebrać na wyniesienie śmieci i aż wylatują z kosza xd
  • Odpowiedz