Wpis z mikrobloga

@Koronanona to w takim razie policjanci na szkolenie. do wypadku doprowadziła brawura. załóżmy , że pieszy chce przejść w prawidłowym miejscu i zakłada , że pojazdy jadą prawidłowo ;)
no to wchodzi na przejście bo nic nie widzi ;)

hyhy
pieszy winny ;)
pewnie go jeszcze skażą) za nieumyślne spowodowanie śmierci :)
@Antoni_Kosiba

#krakow #wypadek Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie? Bo mam wrażenie że co poniektórzy mają ubytki pod czaszka. Przecież ewidentnie widać że chlop za późno się pokapował że ma przed sobą zamknięta drogę i pieszy nic by nie zmienił czy by go było czy nie

@Antoni_Kosiba

#krakow #wypadek Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie? Bo mam wrażenie że co poniektórzy mają ubytki pod czaszka. Przecież ewidentnie widać że chlop
@Koronanona: a policja jak to ustaliła? przepytała poszkodowanych w wyniku tego wtargnięcia?
widać na nagraniu, że najpierw przywalił słupek po prawej stronie a później omal nie rozjechał pieszego którego ponoć omijał?

no chyba, że to chodziło o taki "efekt motylka" czyli kierowca jadący perfekcyjnie niczym w transie zostaje z niego brutalnie wybudzony przez nogę pieszego którego dostrzega kątem oka
@pylylylyp Ewelina dobrze prawi, oj tam każdemu się czasami sobie pojeździ, to nie wina kierowcy że akurat trasa odcinka specjalnego przebiega w centrum, człowiek jeża się nie spodziewa a ten gościu w tak perfidny sposób sobie stał, ja rozumiem szybki rajdzik, troszkę pojeździć, pocieszyć się ale nie stać, totalna patologia ( ͡º ͜ʖ͡º)
a policja jak to ustaliła? przepytała poszkodowanych w wyniku tego wtargnięcia?

widać na nagraniu, że najpierw przywalił słupek po prawej stronie a później omal nie rozjechał pieszego którego ponoć omijał?


@SpalaczBenzyny: nie wiem jak policja to ustaliła, może obejrzała nagranie I zrobiła wizję lokalna będąc na miejscu? To co się wydarzyło jest dosyć oczywiste oglądając miejsce zdarzenia, nagranie I mając trochę doświadczenia za kółkiem w jeździe szybszej niż 50kmh do biedronki
@Koronanona: swoją drogą fajne określenie "wtargnął na jezdnię" w sytuacji gdy ta definicja jest stosowana w sytuacji gdy kierowca jadący z przepisową prędkością i zachowaną ostrożnością nie jest w stanie wyhamować przed tym pieszym,
wtedy mówi się o wtargnięciu

nie wiem jak policja to ustaliła, może obejrzała nagranie I zrobiła wizję lokalna będąc na miejscu?

to bardzo sprawnie działają, że już wszystko ustalili w ciągu kilku nocnych godzin ;]
przecież żaby
określenie "wtargnął na jezdnię" w sytuacji gdy ta definicja jest stosowana w sytuacji gdy kierowca jadący z przepisową prędkością i zachowaną ostrożnością nie jest w stanie wyhamować przed tym pieszym,

wtedy mówi się o wtargnięciu


@SpalaczBenzyny: aha ok XD