Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli byłaby to wina pieszego to powinien dostać medal, Peretti szalał już od wielu lat na drogach i w końcu skasowałby przypadkową osobę, teraz nie zagrozi nikomu.


@artur-hemingway: +1,
W ramach żartu: nie wiem czy widziałeś, ale na fanpage krakowskich jest kilka głosów, że to wina braku torów do treningów/wyścigów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, tak na serio, nawet jeśli pieszy znalazł się gdzie nie
Ciekawe, czy w związku z tym wypadkiem w Krakowie będzie marsz. I ciekawe jakie główne przesłanie będzie towarzyszyło marszowi.
Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie?


@Antoni_Kosiba: dokladnie ta sama myśl przychodzi mi do głowy, znam doskonale to miejsce, byłem tam dziś pieszo i przejeżdżałem samochodem, jestem pewien że wiedział że ma przed sobą zamknięta drogę i miał spore szanse przejechać ta szykane gdyby pieszy nie wszedł mu na drogę. Większość wykopkow wyobraża sobie remont mostu jak w jakimś need for speedzie, a prawda jest taka że to tylko zamknięte
Koronanona - >Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie?

@Antoni_Kosiba: dokladnie...

źródło: Screenshot_20230715_162759

Pobierz
@Koronanona: przecież on przywalił w słupek a później o mało nie rozjechał tego pieszego,
jeszcze można by był uwierzyć, że "ratował pieszego" gdyby faktycznie go ominął jadać celowo gdzieś tam w prawo i kosząc wszystkie słupki a nie pieszy sam musiał przed nim spierydalać

było klasycznie, "prędkość dobra, tylko zakręt za ciasny", tj. roboty drogowe zaskoczyły kierowcę i dalej jak na nagraniu