Wpis z mikrobloga

#krakow #wypadek Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie? Bo mam wrażenie że co poniektórzy mają ubytki pod czaszka. Przecież ewidentnie widać że chlop za późno się pokapował że ma przed sobą zamknięta drogę i pieszy nic by nie zmienił czy by go było czy nie
  • 33
  • Odpowiedz
@pylylylyp: widzę, że Ewelina nie wie, ale się wypowie.

Chyba zwarcia mózgu by dostala, gdyby zobaczyła, że po tych zieleniach #!$%@? sobie ludzie z pieskami, a w godzinach nocnych przechodzą ludzie xD
Normalnym jest #!$%@? 150 km/h po remontowanej drodze w środku miasta xD
  • Odpowiedz
Nawet jeśli byłaby to wina pieszego to powinien dostać medal, Peretti szalał już od wielu lat na drogach i w końcu skasowałby przypadkową osobę, teraz nie zagrozi nikomu.


@artur-hemingway: +1,
W ramach żartu: nie wiem czy widziałeś, ale na fanpage krakowskich jest kilka głosów, że to wina braku torów do treningów/wyścigów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, tak na serio, nawet jeśli pieszy znalazł się gdzie nie
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy w związku z tym wypadkiem w Krakowie będzie marsz. I ciekawe jakie główne przesłanie będzie towarzyszyło marszowi.
  • Odpowiedz
Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie?


@Antoni_Kosiba: dokladnie ta sama myśl przychodzi mi do głowy, znam doskonale to miejsce, byłem tam dziś pieszo i przejeżdżałem samochodem, jestem pewien że wiedział że ma przed sobą zamknięta drogę i miał spore szanse przejechać ta szykane gdyby pieszy nie wszedł mu na drogę. Większość wykopkow wyobraża sobie remont mostu jak w jakimś need for speedzie, a prawda jest taka że to tylko zamknięte
Koronanona - >Czy my wszyscy oglądaliśmy to samo nagranie?

@Antoni_Kosiba: dokladnie...

źródło: Screenshot_20230715_162759

Pobierz
  • Odpowiedz
@Koronanona i następny , który się zna

wszystko coisial zrobić , to jechać przepisowo, dostosowując prędkość do warunków jazdy
przed robotami drogowymi jakie są znaki ? :)
30 ? roboty ? zmianą pasów ?
do tego o ile dobrze widzę mokra jezdnia

ale nie. wszystko co wystarczyło zrobić to gaz do dechy i i zmiana pasa :)
  • Odpowiedz
@Koronanona: przecież on przywalił w słupek a później o mało nie rozjechał tego pieszego,
jeszcze można by był uwierzyć, że "ratował pieszego" gdyby faktycznie go ominął jadać celowo gdzieś tam w prawo i kosząc wszystkie słupki a nie pieszy sam musiał przed nim spierydalać

było klasycznie, "prędkość dobra, tylko zakręt za ciasny", tj. roboty drogowe zaskoczyły kierowcę i dalej jak na nagraniu
  • Odpowiedz