Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N od dawna mówię. Eko walka MUSI zacząć się os góry. Kiedy bogatsi i władza zacznie dbać o planetę i eko sprawy i pokażą że się da, zrezygnują z wielu luksusów w celu ratowania planety i zbliżą się do normalnych ludzi wtedy my normalni też możemy coś zacząć robić. Mniej niż bogatsi bo mniej trujemy i gdyby stracimy 10% kasy czy coś na rzezc eko to nas to nardziej zaboli niż gdy
Paradoksalnie duzo ludzi, którzy narzekają ma zaangażowanie elit w ochronę środowiska idzie potem głosować ma jakieś prawicowe partie, które by tym elitom jeszcze dokupiły to kolejne odrzutowce, zamiast na lewicę, która nie uslutecznie niezdrowego podniecenia i kultu najbogatszych, którzy eksplorują planetę i społeczeństwo.
@Tymajster: A może dlatego ze lewaki to przedewszystkim chce okradać uczciwych i pracujących, by sponsorować nierobów i patole, pozatym pełni sa paradoksów i wewnętrznych sprzeczności, ponieważ wszystko analizują powierzchownie i pochopnie.
zamiast na lewicę, która nie uslutecznie niezdrowego podniecenia i kultu najbogatszych, którzy eksplorują planetę i społeczeństwo.


@Tymajster: no problem w tym, że lewica bogactwo uznaje od 4-5k netto i takich ciśnie, a bogaci mają to w dupie. To już lepsza prawica, która teoretycznie popuszcza wszystkim a nie lewactwo, które #!$%@? się do ciebie. Bo kto zakazał plastikowych słomek do napoju, prawactwo? Kto dąży do tego by zwykły obywatel nie miał samochodu,
Kiedy bogatsi i władza zacznie dbać o planetę i eko sprawy i pokażą że się da, zrezygnują z wielu luksusów w celu ratowania planety i zbliżą się do normalnych ludzi wtedy my normalni też możemy coś zacząć robić.

Jeżeli już za rogiem czai się katastrofa ekologiczna to bogaci sami powinni dawać przykład


@Loloman: @brednyk: Żenujące wymówki i przerzucanie się odpowiedzialnością. Wiem, że i tak będziecie wymyślać w kółko jakieś kolejne
@Melee_Creep Jakie wymówki? Ot rozsądek. Czemu ja mając 100 zł mam oddać 50 zł na ekologię a bogaty mając 10000 zł dostaje jeszcze 1000 zł. I ja mam się na to godzić? To nie wymówki. Będę robił wszystko by maksymalizować swój zysk, oszczędzać czas itd i mieć w dupie ekologię póki ci bogatsi, władza i ci co realnie szkodzą jak Indie nie zaczną sami coś najpierw dawać od siebie. W innym wypadku
@Melee_Creep serio jesteś tak upośledzony? Nie syfię nawet w mikroskopijnym procencie jak indie w przeliczeniu na cokolwiek bo tak syfią kosmicznie :D weź się już nie kompromituj :D

Mnie nie dojadą na szczęście bo sobie radzę ale takich głupków i naiwniaków jak Ty już spokojnie, żryj gruz by bogaci mieli jeszcze lepiej :D