Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się uratować związek w którym wygasło uczucie i pociąg fizyczny?
Jestem z dziewczyną od 3 lat. Jest moją bratnią duszą, świetnie się z nią dogaduję, lubimy spędzać ze sobą czas, ale widzę że jej uczucie w stosunku do mnie wygasło. Brakuje spontanicznych pocałunków, dziewczyna często odrzuca moje starania, nawet zwykłe przytulenia. "Nie teraz", "nie mam ochoty", "jestem zmęczona", "jutro". Seks bez polotu raz na 2 tygodnie.

Czy da się to uratować czy muszę się ewakuować? Próbowałem wszystkiego, odciążałem ją całkowicie z obowiązków domowych, zabierałem na randki, przygotowywałem romantyczne kolacje. Nie dało to nic.

#zwiazki #rozowepaski #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: Zacznij się lepiej ubierać, dbać o siebie, kup nowy perfum i zacznij częściej wychodzić bez niej z domu. Na przykład na piwo z kolegami czy nawet sam do kina, ale mów że byłeś ze znajomymi.
Jak to nie wzbudzi w niej choć odrobiny zazdrości czy reakcji kierujących ją ku odzyskaniu twojej atencji to czas kopnąć ją w dupę, bo ta strefa komfortu nie jest komfortowa i trzeba znaleźć sobie nową
Brakuje spontanicznych pocałunków, dziewczyna często odrzuca moje starania, nawet zwykłe przytulenia. "Nie teraz", "nie mam ochoty", "jestem zmęczona", "jutro". Seks bez polotu raz na 2 tygodnie.


@mirko_anonim: Bolec na boku.
odciążałem ją całkowicie z obowiązków domowych


@mirko_anonim: a to co za pomysł? chcesz wyhodować księżniczkę? I na dłuższą metę żeby się #!$%@?ła bo ty wszystko za nią zrobisz?
Bardzo możliwe że już się jej wypaliło, może być nie do naprawienia, chyba że na krótką metę robiąc z siebie coraz większego pajaca
Anonim (nie OP): > Próbowałem wszystkiego
Rozmowy z nią też? Jak jest problem to dobrze się dowiedzieć czy też go widzi i jakie ma rozwiązanie. Też miałem podobną sytuację i u specjalisty okazało się, że problem jest natury fizjologicznej/medycznej po jej stronie i stosunkowo łatwy do usunięcia.


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: poflirtuj z koleżanką najlepiej ładniejsza od niej. Powinno pomóc albo zacznij gadać o rozstaniu, że wypaliło się próbowałeś ostatnio, ale widzisz ze już po ptakach. Jak pomyśli ze moze Cie stracić to może się ocknie, a jak nie to i tak lepiej na tym wyjdziesz jak się rozstaniecie.