Wpis z mikrobloga

Pierwsze efekty współpracy Konfederacji z PiSem mamy już za sobą.

Konfiarze obronią Ziobre w sejmie, a Ziobro na wniosek Ordo Iuris (żona Bosaka) wypuści z więzienia neo-nazistkę bez żadnego legalne trybu, który by na to pozwalał.

Teraz wariatka, która zaatakowała kobietę wraz z kolegami z Młodzieży Wszechpolskiej w celu wyrwania jej torebki z zawartością jest nazywana patriotką i obrończynią katolickich wartości.

Ciekawe kiedy wam wreszcie obniżą podatki i zlikwidują ZUS.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #marika # #polityka
Clefairy - Pierwsze efekty współpracy Konfederacji z PiSem mamy już za sobą. 

Konfia...

źródło: neona

Pobierz
  • 65
@Arytmetyk

tak, w naszym prawie gdy komuś przywalisz jesteś traktowany dużo łagodniej niż gdy przywalisz + ukradniesz.


Tymczasem naprawdę w Polsce:
- pobicie ze skutkiem śmiertelnym 2,5 roku
- nie pobicie i nie ukradzenie 3 lata
@pokyw123: Ja mam 41 lvl W latach dziewiecdziesiatych, za lebka/nastolatka bujalem sie tu i owdzie.

Na szczescie udalo mi sie z tego jakos "wyjsc na ludzi".

Nic chwalebnego. A czemu pytasz?

Inaczej: Oni nie kroili jakiegos bananowego typa z fantow. Te laski napadly niewinna dziewczyne "bo kolorki na torbie".

No #!$%@? dobrze ze garuje bo gdyby trafila na moja corke to po trzech latach w ZK by sama prosila zeby jej
@Niedobry jestem w podobnym wieku. W większościowy miast było w twarz za samorządu patrzenie. Pozniej kroili z komórek. Nikt z tych napastników nie poszedł nawet na 24h posiedzieć. Nie mówię już o meczach gdzie wyrywają szalik i go palą. Też za kolorki
@pokyw123: Mecz to co innego. Tam jednak chodzi o cos wiecej niz "tylko kolorki." Grubs,y temat. I szlo sie ta. ze swiadomoscia pelna ze mozna za to oberwac.

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale te czasy, slusznie juz minely. I nie chcoalbym zeby moje dzieci za poglady na tematy swiatopogladowe byly zaczepiane.

Ja na koscioly nie napadam. A nienawidze tych instytucji z calego serca. I nie zycze sobie takich zachowan ze
Teraz wariatka, która zaatakowała kobietę wraz z kolegami z Młodzieży Wszechpolskiej w celu wyrwania jej torebki z zawartością jest nazywana patriotką i obrończynią katolickich wartości.


@Clefairy: O #!$%@?, czytam za co dostała 3 lata i nie mogę w to uwierzyć. Nie żebym jakoś bronił patusów, ale zadajmy sobie pytanie jaki wyrok dostałby przypadkowy patus który zrobiłby coś podobnego, z jakimś randomem? Rok, w zawieszeniu na dwa? Miesiąc prac społecznych? O ile