Wpis z mikrobloga

mógłby ktoś w naukowy sposób mi wytłumaczyć po co w Żabkach są punkty Lotto skoro i tak za każdym razem jak tam wejdę i chcę kupić jakiś los to jest odmowa? oto powody:
- nie, bo kierownik musi być
- nie bo awaria jest od rana
- nie, bo ja nieponiemaju
- nie, bo nie mam jeszcze przeszkolenia
- a czy może pan przyjść jutro?
- u nas lotto jeszcze nie ma tak naprawdę i nie wiem kiedy będzie. a szyld Lotto jest, bo kazali powiesić
- nie, bo internet nie działa i nie mamy jak się połączyć
#zabka #lotto #hazard #danielmagical #ciekawostki #smieszne #heheszki
  • 8
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007 No ale to w jednej czy w każdej?

U mnie Lotto jest, ale ta maszyna psuje się co 3 dni. Teraz sobie wymyśliła, ze nie będzie przyjmować kuponów z multi multi i ch*j jej zrobisz, wszystko ręcznie trzeba klepać. Inne kupony przyjmuje. To jest taki szmelc, ze trzeba to 5 razy dziennie restartowac bo się zawiesza.

Inna sprawa, ze przeszkolenie trwa 20 minut, i każdy w miarę inteligentny człowiek da sobie
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: Potwierdzam, że u mnie jest to samo. Moja różowa chciała ostatnio postawić zakład, a że u nas nie ma żadnego punktu lotto, to zrobiliśmy pielgrzymkę do 3 żabek i w każdej odesłano nas z kwitkiem. Usprawiedliwienia, były takie jak ty mireczku przedstawiłeś m.in. "nie umiem", "nie działa", "nieczynne".
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: oj taak, miałem serie X prób gdzie pod rząd żadnego nie dostałem po czym zrobiłem sobie jakąś roczną przerwę. Ostatnio zaszedłem po podróży coby coś przekąsić i jakieś 1,5h przed zamknięciem nawet parówki nie były wstawione no bo tak późno to nie warto już robić xD
  • Odpowiedz