Wpis z mikrobloga

jest tu ktoś kto przesiadł się z ajfona na android lub odwrotnie? Poratujcie spostrzezeniami Jezus od miesiąca waham się czy kupić iPhone 13 i mieć niby "niezawodny" telefon na lata za 3k czy kupić poco f3 by mieć poczucie że mam sprzęt w adekwatnej cenie, który spełni moje wymagania, ma wyświetlacz 120hz i kosztuje 1/5 ceny jabłka. JAK JA NIEENAWIDZE ZMIENIAC ELEKTRONIKI, BEZ WZGLEDU CZY KOMPUTER CZY TELEFON #telefony #android #apple #iphone
  • 47
@chwilowypaczelok: Przesiadłem się z Androida na iOS, dokładniej z Samsunga S21 FE na Iphona 14 Plus, dodam że byłem wybrednym userem na Androidzie czyli naprawde cenie sobie multi tasking, otwarte dużo okien na telefonie. Kiedyś nawet bawiłem się w custom romy itd. Iphona idzie teraz tak dostosować, że w sumie nie widzę różnic nawet pomiędzy tymi systemami. Youtube vanced zastąpiła mi przeglądarka Brave na iOS i mogę dalej mieć wygaszony ekran
@chwilowypaczelok: pomijając wojny i wojenki jeśli nienawidzisz zmieniać sprzętu to bierz iPhone. Nawet jak najdzie Cię ochota na zmianę to nie traci tak na wartości. A nie traci bo bateria trzyma długo, ponad 5 lat wsparcia zarówno softa jak i bezpieczeństwa - który android to oferuje?

Chyba, że bierzesz androida, który po roku kosztuje połowę co w dzień zakupu - też może Cię zniechęcić do zmian. (ʘʘ)
@chwilowypaczelok niestety w tych czasach jak już miało się do czynienia z 90/120hz w telefonie to potem 60hz wygląda na spowolnione.
możesz mieć najmocniejszego smartfona, a animacje będą klatkowały.

mnie oprócz tego hamują jeszcze gesty które sprawiają że 6" iPhone jest nieużywalny jedną dłonią, zrobiliby gest cofania od obu krawędzi i byłoby git. a tak masz gest cofania od lewa do prawa albo ikonki cofania/zamykania w górnej części ekranu.

nawet mój poprzedni