Wpis z mikrobloga

@Ranger: Masz w systemie świetne narzędzie, które nazywa się man. Nie tyle warto, co tak poważnie to należy go używać, aby nie zadawać w internecie takich pytań. Po prostu man Ci odpowie w minutę, a w necie niekiedy czekasz na odpowiedź godzinami lub dniami.

Manuale są świetne i co najważniejsze związane są one z dokładnie tą wersją oprogramowania jaką masz. W necie możesz dostać odpowiedź do starszej lub nowszej wersji i
@psiversum: bzdura, w tym manie gówno znajdziesz lub jeśli coś znajdziesz, to zajmie ci to o wiele więcej czasu. nie wiem kto tego używa, chyba tylko boomerzy. wystarczy umieć posługiwać się google, np. można wpisać "scp hidden files" i masz odpowiedź w 10 sekund. chatGPT pewnie poradzi sobie jeszcze lepiej.
Do: @ly000:
Dw: COVID-21 :)

dlaczego jesteś taki nie miły? Przynajmniej, ja Ciebie tak odebrałem.

Ja wcale nie chciałem Ci pojechać, ani nie napisałem nic nie miłego. Z manów korzystam na codzień, choć nie od tak dawna. Na samym Linuksie siedzę 20 lat i miałem takie samo podejście do manów jak Ty. Dopiero rok temu zauważyłem, że many są niesamowicie pomocne i dobre.

Many szczególnie są awesome, gdy siedzisz w terminalu