Wpis z mikrobloga

Ja np kocham konfe za to że jest taką sektą w której ludzie ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma


@sandal: Bo żadna inna partia nie jest tak fanatycznie atakowana. Akcja wyzwala reakcję. To wy tworzycie fanatycznie ślepych kuców. Im większe wasze kłamstwa, manipulacje i pomówienia, tym bardziej zaciekła obrona. Jeżeli tak podstawowych rzeczy nie rozumiesz, to nie wiem co tu robisz.

gdy memcen to zaproponował to
@Jah00:

To wy tworzycie fanatycznie ślepych kuców. Im większe wasze kłamstwa, manipulacje i pomówienia, tym bardziej zaciekła obrona. Jeżeli tak podstawowych rzeczy nie rozumiesz, to nie wiem co tu robisz.


Jakie #!$%@? wasze, nie jestem w zadndnej sekcie w przeciwieństwie do Ciebie xD I wskaż mi moje kłamstwa na temat konfy czekam.

Ty jesteś lewakiem


A Ty gejem z Moskwy bo tak zdecydowałem
ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma xD


@sandal: nie ma tego w Pisie w stosunku do kavzynskiego, czy Tuska i jego szachów 5D z rozdawnictwem xD
Fakt, że tak bardzo zaklamujecie rzeczywistość jest zdumiewający. Platformersi śmiejący się z pisuz że straszy Tuskiem, straszą konfederacja na wykopie xD
@GryzeKisiel: zazwyczaj mówię, że konferencja to partia do której mam najmniej ale. Niestety chcą wprowadzić katotaliban a prawdziwych liberałów brak. Gdyby była jakaś partia wolnościowa ekonomicznospołeczenie to chetnie z nich zrezygnuję.
A Mentzen złagodził stanowisko i dzięki temu będzie miał spory wpływ na politykę, a Liroy i wolnościowcy żadnego. I dobrze, bo pora skończyć z tą dziecinadą. Uuuuu jeden postulat mi nie pasuje, więc się obrażam i odchodzę.


@Jah00: Wskaż mi 3 rzeczy które wprowadziła Konfederacja przez ostatnie 4 lata, które ułatwiły życie Polakom. Bo ja wskażę, 3 takie rzeczy które wprowadził sam Liroy który "nie ma wpływu na politykę".
@GryzeKisiel

tak

a ty serio przyznajesz się do którejkolwiek innej partii?

PO/KO - mieli 8 lat kiedy obiecali cuda i zrobili wszystko dokładnie odwrotnie + afery
Lewica - zero programu, obiecywali że nigdy z PiS a później Czarzasty sam z nimi w koalicję wszedł a ostatnio zaczęli obiecywać że dadzą jeszcze więcej
Razem - komuniści jeszcze gorszy niż PiS obiecujący jeszcze większe rozdawnictwo niż PiS
2050 - co to w ogóle jest?
@GryzeKisiel: ja mówię że konfedęacja ma najbardziej racjonalny program, mimo że ma tam od chvja oszołomów to i tak na nich będę głosował bo gorzej to na pewno nie bedzie, w życiu trzeba czasami zaryzykować, Jeszcze nie rządzili, kolejne wybory za 4 lata. Tylko podludzie ciągle głosują PO->PIS->PO itd
@GryzeKisiel: Młodzi mają to do siebie, że wszystkie rozumy pozjadali ( ͡ ͜ʖ ͡)

a co do inceli w okolicach 30, którzy głosują, to trzeba byłoby to zbadać. Masz jakieś spostrzeżenia?