Wpis z mikrobloga

#ticketmaster #depechemode #bilety

Ticketmaster ma limit zakupu max. 6 biletów na jeden koncert Depeche Mode. Kupiłem przez przypadek 8 biletów na ten sam koncert (chciałem kupić na 2 osobne dni ale przez moją nieuwagę kupiłem wszystkie 8 biletów na ten sam dzień).

To jest zdaje się złamanie regulaminu, i nie dość że mogą mi anulować wszystkie bilety to jeszcze mogą mi nie zwrócić pieniędzy z powodu złamania regulaminu.

To tyle w teorii. Wiecie może jak ticketmaster postępuje w praktyce? Anulują mi tylko te dodatkowe bilety i zwrócą pieniądze czy będą robić problem? Bądź co bądź sam napisałem do nich po 5 min. jak tylko się spostrzegłem - myślicie że potraktują tą sprawe "po ludzku"?
  • 4
Ticketmaster ma limit zakupu max. 6 biletów na jeden koncert Depeche Mode. Kupiłem przez przypadek 8 biletów na ten sam koncert


@1-2-3: to jak niby działa ten limit 6, skoro dało się kupić 8?
  • 2
@Noniusz: Też właśnie nie wiem dlaczego przy zakupie nie mają jakiejś blokady na stronie pilnującej żeby z danego konta można było kupić nie więcej niż X biletów?

Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby specjalnie nie utrudniali klientom takich zakupów łamiących regulamin żeby później mogli anulować takie zamówienie bez zwracania hajsu (,)

Dam Wam znać jak potoczyła się sprawa.
  • 1
Taką oto dostałem odpowiedź po 1,5 tygodnia na moje pytania co przeważnie dzieje się w takiej sytuacji (przypadek ogólny który zazwyczaj ma miejsce):

1.Bilety zostają anulowane i trafiają ponownie do sprzedaży.
2.Zostaje anulowana ilość biletów przekraczająca limit.(Nie całe zamówienie)
3. Zazwyczaj organizator podejmuje decyzję o zwrocie środków za bilety
4.Jeśli na drugiej dacie nie przekroczył Pan ilości biletów to nie zostaną one anulowane. [[pytałem o drugi dzień koncertu DM]]
5.Niestety nie jesteśmy
  • 0
Aktualizacja: Ticketmaster w międzyczasie wprowadził możliwość odsprzedaży biletów (Ticket Resale), także sprzedałem nadmiarowe bilety korzystając z tej opcji.