Wpis z mikrobloga

Gdy zapytasz dowolnego rodzica: "Czy chciałbyś, żeby Twoje dziecko brało narkotyki?"
To usłyszysz od niego zdecydowane "Nie. W żadnym wypadku."
Gdy zapytasz: "Czy chciałbyś, żeby z okazji 18 urodzin Twoje dziecko piło rozpuszczalnik?"
Również usłyszysz "Nie."
Tymczasem wielu z tych rodziców nie ma nic przeciwko wypiciu takiego rozpuszczalnika ze swoimi pociechami z okazji np. 18 urodzin czy innych imprez.

Jak myślicie, czy świadomość ludzi w kwestii prawdziwej szkodliwości alkoholu kiedyś się zmieni i porzucimy ten relikt przeszłości choćby na rzecz innych, mniej szkodliwych substancji?

#alkoholizm #kiciochpyta #pytanie #narkotykizawszespoko #polska
enten - Gdy zapytasz dowolnego rodzica: "Czy chciałbyś, żeby Twoje dziecko brało nark...

źródło: 7481e3804b5de6a4cf0df7bcaa84ba9e28b4148f60f835d2a694f639d8e96da5

Pobierz
  • 86
@srogi_grzyb: Spiorą Ci beret + zniszczą znajomości. Ja mogę się przyznać, że raz strasznie #!$%@? #!$%@?łem, że aż do dzisiaj czuję do siebie wstręt i to właśnie przez #!$%@? grzyby, nie: mefedron, koks, zielsko, alkohol, 2cb, wszystkie kryształy, xanaxy a #!$%@? GRZYBY. Nie wiem co mi #!$%@?ło, że w urodziny swojej dupy uraczyłem się grzybkami i w momencie gdy ona chciała ze mną spędzić czas, tak ja jej powiedział w twarz
@fuechsinn:
Ale w praktyce większość osób które pije, dalej nie pije ciągiem. A mnóstwo osób korzystających z MDMA i innych stymulantów robi to znacznie częściej niż się zaleca - co tydzień a nawet 2 razy w tygodniu.
@fuechsinn: jak jestem pod wpływem alkoholu/kryształu to jestem milszy, empatia lvl 1000, tutaj tylko i wyłącznie przez grzyby tak powiedziałem. Tak jak pisałem, na trzeźwo czy nawet jakbym był zbombiony kryształem NIGDY w życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Więc czego to ma być wina jak nie grzybów?
@4mmc-enjoyer:

jak jestem pod wpływem alkoholu/kryształu to jestem milszy, empatia lvl 1000, tutaj tylko i wyłącznie przez grzyby tak powiedziałem.


Dziwisz się? A jak jest gdy kończy się kryształ i zaczyna się zjazd? Nadal jesteś miły?

@BornToDie69

Ehh ja jestem świadomy, wątroba już boli czasami a i tak człowiek co weekend się #!$%@?.


A to ciekawe…xD
Chyba, ze ironizujesz a ja nie złapałem ironii

@fuechsinn:

a nie do siedzenia na