Wpis z mikrobloga

@bluejay na chwile obecną musimy odczekać jeszcze pół roku a wtedy planujemy +40k miesięcznie wpłacać. Niestety, ale nie chcemy być do końca życia uwiązani A obecnie mamy okazje sie wykazać. Ja prowadze w DE działalność i postanowiłem, że i ona otworzy swoją firme w DE i będzie zarządzać drugą połową moich ludzi na budowach, tym bardziej, że rozmawia po niemiecku i załatwia więcej spraw ode mnie. Po 5 latach planujemy powrót z
@Gieremek: hahaha miłego spanka przez najbliższe 25 lat xD dzień w dzień podczas jakiegoś nieporozumienia w pracy czy z klientem będziesz się zastanawiał czy Cię nie wyjebią albo czy klient nie powie baj baj. Będziesz niewolnikiem kołchozu, który będzie tańczył jak mu zagrają, żeby tylko wysrać na tę ratę. Nie zazdroszczę, a mogłeś jak prawdziwy p0lak jechać do Norway i pracować na kuchni to byś po 3 latach się wybudował bez
Będziesz niewolnikiem kołchozu, który będzie tańczył jak mu zagrają, żeby tylko wysrać na tę ratę.


@golagolagola: mówi że to tylko 3k, nie wiem gdzie mieszkasz, pewnie na wschodzie ale jak są dwie dorosłe osoby, które nawet zarabiają te 3,5k w normalnej części kraju w Polsce powiatowej to mogą spokojnie kredyt spłacać. Pracę za takie pieniądze dostajesz od ręki, czyli jak ci się powinie noga i nie jesteś debilem to idzie szybko