Wpis z mikrobloga

  • 844
@raul7788:
A mówiłem Ci synek, że te pasy, które wymontowałem z lanosa przed złomowaniem i trzymałem w skrzynce w szopie przez 20 lat w końcu się na coś przydadzą!
  • Odpowiedz
@raul7788: w sumie jest to dość popularne, sporo można fotek znaleźć na sieci gdzie jest to tak rozwiązane. Tylko przydałoby się to zabudować bo ten mechanizm do zamykania po czasie się #!$%@? jak woda się będzie na niego lała.
  • Odpowiedz
A mówiłem Ci synek, że te pasy, które wymontowałem z lanosa przed złomowaniem i trzymałem w skrzynce w szopie przez 20 lat w końcu się na coś przydadzą!


@smk666: Się śmiejesz mnie rodzice tak skrzywili ze zachowuje się podobnie. I zbieram przydasie. :/
  • Odpowiedz
Się śmiejesz mnie rodzice tak skrzywili ze zachowuje się podobnie. I zbieram przydasie. :/


@sexlord:
No przecież trzeba zbierać, można schować między puszką po paprykarzu pełną zardzewiałych podkładek a puszką po fasoli z krzywimi gwoździami, będzie co dzieciom w spadku przekazać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

któż by lanosa złomowal 20 lat temu, toż to nówka sztuka wtedy była

@koniecswiatajestbliski:
Gdybym wybrał starsze auto to 2/3 wykopu
  • Odpowiedz
Przez chwile myślałem że to ogródek pod blokiem mojej babci. Dokładnie tak to wyglądało i spełniało swoją rolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz