Wpis z mikrobloga

Możesz stworzyć konto na Google Fit, połączyć je z Pokemon Go (obie aplikacje współpracują ze sobą), wyłączyć grę, włączyć Google Fit, włączyć aktywność "jazda na rowerze", przejechać na rowerze 10 km nie przekraczając 30 km/h. Zajmie ci to około pół godziny i 10 km będziesz mieć w grze.
@pottymouth: autentycznie nie rozumiem w czym problem przejsc 10km? nie musisz od razu, ale w caly dzien zrobic ok 15tys krokow to nie jakis super wyczyn. Polecam wiecej sie ruszac, dla zrowia :)
@CoyJared: przeczytałeś dwa moje komentarze i dalej nie wiesz w czym jest problem? Napiszę Ci jeszcze raz żebyś nie musiał wymyślać otóż na iOS u mnie jest duży problem z naliczaniem kroków, to co realnie przeszedłem ma się nijak do tego co naliczyła gra bo gra nalicza 10-20% dystansu a czasami jak do południa przesiedzę na kanapię to wbija mi np. 2km. To po prostu jest zbugowane.
@pottymouth: no tak, z tego wyzej nie dalo sie jasno wywnioskowac, ze problem polega na tym ze to co realnie przejdziesz jest w grze zliczane inaczej (pomijam bieznie, mowie o faktycznym spacerze).
Sam tez mam probloem z iOS z naliczaniem krokow, ale nie az taki chyba jak Ty. Srednio tygodniowo mam wbite jakies 80% tego co apka Zdrowie mi pokazuje, a ze ogolnie staram sie trzymac duza ilosc krokow srednio dziennie