Wpis z mikrobloga

@Dawid1124: jeali bierzemy pod uwage tylko to jam wplynela na uniwersum to okuratna, rozruszala troche fabule przez te 2 czy 3 miechy zgarniajac strusia i jeszcze triggerujac konona na lajwach. No ale pod kazdym innym wzgledem to bandycka bo wiadomo ze chciala tylko na kuciape sciagnac jak najwiecej sosu z wojtusia
  • Odpowiedz
@Dawid1124: Ja ostatnio trafiłam przez przypadek na YT na jakąś jej rozmowę ze srawkiem, gdzie mówiła, że jeździła z nim do terapeutki I siedziała z nim godzinę w poczekalni, wysyłała majora na terapię a ten ją wkręcał a tak naprawdę jeździł do lasu ćpać xd jeszcze podobno rzucał się do niej, że ma go za osobę uzależnioną bo przecież według jego rozumowania wszystko było świetnie, po prostu był sobq w jakiś
  • Odpowiedz
@Dawid1124: dla mnie neutralna, zupełnie obojętna osoba. Za to kujajora dotex był niezłym boostem dla jego uzależnienia XD przed tarapiq wąchał może z 2 razy na miech, a jak wrócił, wzbogacił firmę Anser o grube tysiaki. Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam, przed Krakowem było o wiele mniej nitrotripów
  • Odpowiedz