Wpis z mikrobloga

@wersalski_kasztaniQ: Ale eldoka się zestarzał. Pewnie przez te ciągi alkoholowe.
Dobry robił rap ale niepotrzebnie się spinał na wszystko na siłę. Pamiętam jak się kiedyś w jakimś programie TV przyczepił że Eminem nie jest prawilny bo udaje. O spince na swój freestyle nawet nie mówię. Gość niestety nie potrafił brać życia z dystansem.
enten - @wersalski_kasztaniQ: Ale eldoka się zestarzał. Pewnie przez te ciągi alkohol...

źródło: eldo

Pobierz
  • Odpowiedz
dodatkowo przeszedł na islam


@RudyZibi: Pewnie dlatego, że w Islamie nie można pić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz patrząc na jego ig się ogarnął. Miał gorsze momenty jak wychodził z chlania ale teraz to wygląda spoko.


@Nudyzm Dobrze, że wyszedł ale co sobie popsuł zdrowia to już z nim zostanie. Z twarzy niestety jest +10 lat. Taki Łona w nieco podobnym do niego wieku wygląda
enten - >dodatkowo przeszedł na islam

@RudyZibi: Pewnie dlatego, że w Islamie nie mo...

źródło: lona_hot16_1

Pobierz
  • Odpowiedz
@enten:

O spince na swój freestyle nawet nie mówię. Gość niestety nie potrafił brać życia z dystansem.

Przecież Eldoka miał do tego spory dystans przez dłuższy czas, ale w końcu chłop miał dosyć jak w każdym wywiadzie go o to pytali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enten:

Pewnie dlatego, że w Islamie nie można pić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka beką, ale krążyła kiedyś plotka, że Włodi tylko po to przeszedł na islam, bo odmawiać alkoholu nie potrafił przy znajomych, a tak miał w końcu dobry pretekst. Ile w tym prawdy nie wiem, ale zanim został islamistą to sporo o "goudzie" nawijał, więc może być w tym ziarno prawdy xD
  • Odpowiedz
@enten: ostr, łona, eldo, tetris, to są goście właściwie w jednym wieku A po 30 różnice w wyglądzie zaczynają się rozjeżdżac zależnie od genów i kto jak się prowadził
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza polska rap płyta. A czasem przeglądam co dziś wychodzi, to o ja cię #!$%@?ę, banda spedalonych klaunów ze zniekształconym głosem "rapuje" o kasie, samochodach i panienkach.
  • Odpowiedz
gość jest posmiewiskiem


@Bover dzisiejsza scena to jesteś jedno wielkie pośmiewisko. Kalki z zagranicy belkoczace do microfonu. Jakieś major, kiza, sentina innne łaki w których tekstach niema nic. Dosłownie wielkie nic. Całe płyty o niczym. Pozorowane postacie udające niewidomo kogo.

Największy kot sceny - belmondo to pospolity szarpidrut - ciągnie paly transom.
Wybitna postać, niema
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ dla mnie Swiatla Miasta i Muzyka Klasyczna oraz Poważna Pezeta to płyty do których mogę wrocic zawsze i wiem, że nigdy sie nie zawiodę. W wiekszosci to zasluga Noona, ktory jest nie do #!$%@?. Nic nie wywołuje we mnie wiekszej nostalgii niż te 3 płyty, właczasz którąś z nich i masz 2002 rok przed oczami.
  • Odpowiedz
  • 3
@wersalski_kasztaniQ dla mnie to jest absolutnie nr 1 płyta w polskiej rap grze. tam nie ma słabego numeru, wszystko składa się w idealna całość. Mózg rozwalony jak pomyślę że oni to nagrali w 2000r.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: czy tylko ja tak mam że samo spojrzenie na okładkę odtwarza w głowie automatycznie "nie ma skróconych dróg".
Tak samo z płytą muzyka klasyczna i ukrytym w mieście krzyku.

Aż sobie posłucham dziś.
  • Odpowiedz