Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mirki, przychodzę z problemem. Zwolniłem się 2 lata temu z pracy, w celu dokończenia projektów i znalezieniu pracy w it. Przez rok aktywnie szukałem, ale finalnie nie dostałem żadnej pracy. Straciłem nadzieję, na znalezienie jakiejkolwiek pracy w it, podłamało mnie to. Od roku siedzę w domu i nie wiem co ze sobą zrobić. Będę musiał w niedługim czasie podjąć jakąś pracę, ponieważ kończą mi się środki do życia, ale jak pomyślę sobie, że mam wracać na magazyn, to chce mi się płakać. Myślałem, żeby rozpocząć jakieś studia zaoczne, ale nawet nie wiem, co miałbym wybrać, nic mnie tam nie interesuję, boje się, że wydam tylko niepotrzebnie pieniądze i obleje. Nie posiadam żadnych pasji czy zainteresowań, jedynie co wiem, to że lubię rozwiązywać problemy, nawet jak trzeba poświęcić im dużo czasu. Czuję, cholerną pustkę w głowie, a z drugiej strony presję czasu, że lata uciekają, a ja jestem w dupie, ponieważ już 28lvl. Mam uczucie bezsilności i nie wiem co robić.

Możliwe, że dla niektórych będzie to śmieszne, czy błahe, że piszę o tym w internecie. Niestety nie mam żadnych znajomych, którym mógłbym się wyżalić, czy zapytać o ich opinię.

#praca #studia #zalesie #programowanie #przegryw #studbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Na pocieszenie powiem Ci, że pracuje w IT ale czasem chciałbym popracować na magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak już poświęciłeś tyle czasu na naukę to próbuj dalej no ale pracować gdzieś trzeba.

Nie traktuj IT jako jedynej drogi w życiu i nie myśl o programistach i ogólnie o ludziach z IT że to są jacyś nadludzie.
Moze to Ci trochę pomoże
  • Odpowiedz