Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: Chyba tylko kompletni idioci myślą że każdy Ukrainiec ma nową s-klasę, bmw x7 czy inne drogie fury. Przecież u nich jest taki podział społeczeństwa jak u Ruskich. Jest jakieś grono bogatych, i obrzydliwie bogatych a reszta klepie biedę. Potem tacy normalni Ukraińcy co już mają iść na emeryturę przyjadą do nas miesiąc popracują, a my im dokładamy do polskiej minimalnej emerytury. U nich dostawali by z 300 zł a my
@romcio-paluszek: @JanRouterTrzeci Dla mnie ta wojna to jakiś evenement jeśli chodzi psychologie tłumu, z zabójczego virusa, gdzie każdy Polak, przyjezdny był testowany. Nagle wpuściliśmy kilkaset tysięcy ludzi nikogo nie badaliśmy i nie było wybuchu epidemii tylko nagle wygasła XD To jeszcze z kraju który niedawno był uznawany za dokładną kopie Rosji jeśli chodzi o mental narodu, korupcje, kombinatorstwo nagle zrobiło się z Ukrainy kraj zachodniej Europy jeśli chodzi o ten standardy.
@Nester86: no mają takie pieniądze jak na screenie + polską minimalną jak dobrze pójdzie fajnopolaku więc pozbądź się złudzeń jaki to andriej przedsiębiorczy xD

@BayzedMan no pokaż lepsze źródło ukraińcu, ile tam na tym #!$%@? pracownicy zarabiają? $100k jak w dolinie krzemowej czy lepiej? XDDD żałosne
@JanRouterTrzeci u mnie w firmie papiery składał gość, który we Lwowie miał 2000-2500$, więc nie #!$%@? ze wszyscy tam żyją za 2137 hrywien. Jak w każdym społeczeństwie są bogaci i biedni i jak w każdym społeczeństwie jednych boli to ze drudzy mają więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º) Proponuję zainteresować się swoim życiem i jak się wzbogacić, bo z trollowania to może być ciężko panamerę sobie kupić.
@tsumazi: XDXDXDXD Chłopie były mega obostrzenia, testowanie każdego na granicy, szczepionki które już nawet oficjalnie nie chroniły przed zarażeniem a mimo to co rok musiałeś się szczepić czy co pół ( już nie pamiętam co ile zalecali), a tu nagle wjeżdża pełno ludzi z kraju w którym tylko 35% było zaszczepionych i nic. Jestem daleki od jakiś teorii spiskowych ale nie zastanawia cię fakt, że przed wojną szaleli jak nie wiadomo
To jeszcze z kraju który niedawno był uznawany za dokładną kopie Rosji jeśli chodzi o mental narodu, korupcje, kombinatorstwo nagle zrobiło się z Ukrainy kraj zachodniej Europy jeśli chodzi o ten standardy.


@lentilek: Za dokładną kopię Rosji? To, że ty i tobie podobni byli i są ksenofobami nie znaczy, że tak każdy myślał. No ale spoko, dalej dyskutuj z chochołem bo ktoś coś kiedyś. Największym NPC jesteś tutaj ty. XD
no pokaż lepsze źródło ukraińcu, ile tam na tym #!$%@? pracownicy zarabiają? $100k jak w dolinie krzemowej czy lepiej? XDDD żałosne


@JanRouterTrzeci: Jesteś zwykłym ruskim trollem, który wrzuca z dupy wyjęte treści bez jakichkolwiek źródeł i nie jestem żadnym ukraińcem putinowcu.
Tutaj np wysrałeś fejka, gdzie ciężarówka jakaś przewozi BMW xD
https://wykop.pl/wpis/71997061/jak-tam-paljaki-rachunki-poplacone-kredycik-cisnie
I piszesz że to ukraińca jakiegoś.
@JanRouterTrzeci: To chyba dobrze że przyjeżdżają do nas Ukraińcy, mający duże pieniądze i wydający je w naszym kraju dzięki czemu bogacimy się jako naród. Wolę takiego gościa w Maseratti,niż biedaka którego trzeba utrzymywać na koszt polskiego podatnika. Tyle że naszym mniej rozgarniętym życiowo jednostkom grzeją się od tego styki, bo uczyć i rozwijać się nie chciało, żyją jak żyją i teraz "Pa Janusz jakimi wozami się Ukry rozbijają po naszej łojczyźnie".
M8, Panamerze czy Cayenne


@JanRouterTrzeci: żadne zdjęcie nawet Lambo na ukraińskich rejestracjach w Polsce nie sprawi, że zacznę popierać Rosję, ale masz rację jak widzę Polaków mówiących 'boli Cie, że uczciwie zarobił" to mam niezły mindfuck co ci ludzie mają w głowach, tzn ile mają lat skoro nawet Polski 20-30 lat temu nie pamiętają. Tam nie tylko o wiele ciężej zarobić uczciwie co te samochody są znacznie droższe bo trzeba płacić
@Kulawy_Lis: Rozmemłane gadanie. Ukraina to nie każde państwo jak piszesz, nie założysz nawet parówkowego imperium jak nie posmarujesz komuś, dlatego Ukraina bryluje w każdych rankingach korupcji i oligarchii na dnie. Każda dobra fura na ukraińskich rejestracjach to nie saszka który wstawał wcześniej dźwigał większy ciężar i robił 10 przysiadów za każdym razem jak szedł do kibla, bo taki może osiągnąć marne 2500 zł co najwyżej, tylko skorumpowany urzędnik, przedsiębiorca, oligarcha który