Wpis z mikrobloga

Rosjanin dokonuje zbrodni w Katyniu - ekshumacje ofiar wykonane ponad pół wieku temu. Rosjanie przeprosili

Ukrainiec dokonuje zbrodni na Wołyniu - brak ekshumacji ofiar od blisko wieku. Polska pomaga Ukrainie z całych sił, nic nie dostaje w zamian.

Polacy to najlepszy naród na świecie. Nie ma chyba drugiego takiego narodu który pomaga sąsiadom gdy ci są w tarapatach. Mam wrażenie że jestem naiwny gdy myślę że ktoś by nam pomógł poza NATO tak jak my bezinteresownie pomagamy aktualnie.

Ja się zaczynam zastanawiać czy my w ogóle mamy jakichś przyjaciół.

#polska #ukraina #rosja
  • 16
@Vinizius: i nawet jest w kacapstanie pomnik Ofiar w Katyniu. Nie wierzyłem, sprawdzilem i faktycznie jest, a u ukrowych "braci" jest taki pomnik? XDDDDD No właśnie. W nieczech np też jest wiele takich pomników ich ofiar i dużo jest poświęconych Polskim Ofiarom.
Rosjanin dokonuje zbrodni w Katyniu - ekshumacje ofiar wykonane ponad pół wieku temu. Rosjanie przeprosili


@Vinizius: Brak oficjalnych przeprosin z użyciem tego słowa na wysokim szczeblu. Jest łągodniejsza forma z krytyką zabiajania z tym, ze obecnie propaganda panstwowa lansuje tezę, że to w Katyniu zabijali Niemcy, NKWD nigdy by czegoś takiego nie zrobiło bo po co, a Polacy powtarzaja kłamstwa Goebbelsa.
@Vinizius 1 #!$%@? im za to w dupę ALE maksymalne przetrącenie Rosji jest ważniejsze 2 Jak Ukraina realnie myśli o dołączeniu do UE i Europy Zachodniej ogólnie (a wygląda na to że myśli) to swój nacjonalizm i jego zbrodnie będą musieli odbrązowić, rozliczyć i potępić. I od tego ucieczki nie ma i jest to jedynie kwestia czasu. Łatwiej by im było zacząć już teraz, ale jak nie to nie, co się odwlecze
@Vinizius: zapomniales w tym bardzo inteligentnym rachunku po której stronie stanąć dodac jeszcze ze rosjanie dosłownie grożą Polsce atakiem nuklearnym, za to Ukraina gruzuje rosjan