Wpis z mikrobloga

ukry dalej nie przeprosiły i nie powiedziały kto był katem, a kto ofiarą. Gest jakiś dzisiaj zrobili, choć dalej daje dużo do życzenia mam nadzieję, że nie był to bezwartościowy gest i potem pójdą czyny ze strony ukrów i razem zakończymy kwestie rzezi Wołyńskiej, ukrom nigdy za to nie zapomne ale jak przeproszą, pozwolą na ekshumacje i wyrzekną się kultu ludobójców to wybacze ukrom, na razie nadal gardzę ukrami.

#ukraina #rosja #wojna #polska
  • 9
@ElMurano: to sie zdecyduj kopiejkarzu czy piszesz 3 posty ze ci sie podoba czy czwarty o tym ze ci sie nie podoba, albo powiedz koledze obok zeby sie przelogowal na inne konto bo ty na tym teraz siedzisz, zeby ci sie 40 iq narracja nie klocila ze soba
@robertkk: "Gest jakiś dzisiaj zrobili, choć dalej daje dużo do życzenia" jedno nie wyklucza drugiego, spodobało mi się to co dzisiaj zrobili ale dalej dużo rzeczy mi się w tym nie podobało. Podszkol saszka sobie język polski bo trollowanie dla kijowa ci marnie idzie.
@ElMurano: czytam na Twitterze komentarze u Żeleńskiego to Ukraińcy odbijają piłkę, że Armia Krajowa też mordowała Ukraińców i t d. Rok po roku to samo. I takie kwiatki , że ile można przepraszac, że się domagamy a jak ktoś przeprasza to nie słyszymy i znowu się domagamy xD a to pewnie jakiś fanatyk z Ługańska jak sam ma na profilu.
Pobierz hurraoptymizm - @ElMurano: czytam na Twitterze komentarze u Żeleńskiego to Ukraińcy o...
źródło: Screenshot_2023-07-09-14-18-13-868_com.twitter.android