Wpis z mikrobloga

Czy twój maluszek zaczyna się źle czuć drugiego dnia, gdy pojechałeś z nim do przyjaciół, których nie widziałeś od trzech lat?

Tak, oczywiście!
Boli brzuszek, chce mu się rzygać, stan podgorączkowy.
Emocje? Przebodzcowanie? Infekcja? Nic?
Tyle pytań bez odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#dzieci #rodzice #tatacontent
  • 27
  • Odpowiedz
@ciemnienie: niech pije wodę, je lekkostrawne rzeczy, a Ty monitoruj. Jak lepiej, to super, jak gorzej, to do lekarza. Mój tak łapie jakąś wirusówkę co kilka miesięcy, dwa dni sranka/żyganka i po problemie, nawet paracetamolu nie trzeba ;) tylko 48h odczekać, żeby znowu do przedszkola wysłać ;d
  • Odpowiedz
@ciemnienie: to skoro strugasz rodzica na medal to się zastanów czemu tak reaguje i odpuść ciąganie gnoja po wszystkich dziadkach ciotkach i znajomych aby sie tylko pochwalić że sie ruchało. Jakby mój kot po cebuli miał ciągle rozwolnienie to bym wiedział że mu jej nie dawać.
Ale ten no, 500 wpadło co nie seba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@CudMalina: no i co z tego?
@archive raczej emocje i podróż, bo maluch śmiga jak nowonarodzony po pełnym wybudzeniu xd
@Notes @Canova właśnie było super i mamy nadzieję, że jak dzieciaki będą rosnąć to się będziemy częściej spotkać, w bardziej stabilnych okolicznościach.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: możesz mi wytłumaczyć - czemu ma służyć ten wpis? Bo jeśli upokorzeniu dziecka to prawie Ci się udało - podaj jeszcze tylko trochę danych, żeby jednoznacznie można było ciebie albo młodego zidentyfikować. Chyba, że na fejsbuczku już napisałeś.
O swoich dolegliwościach też całemu światu oznajmiasz?

Oj nie mogę się doczekać jak te dzieciaki podrosną i będą starych skubać z hajsu na salach sądowych xD
  • Odpowiedz