Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ja tylko przypomne mój post z 3 lipca, gdzie discordziki się srały że jestem "poj*bany" i kłócili się że włodarzy poj*ebałem xD ile to mario wypłacił? 65zł xD? hahaha link: https://wykop.pl/wpis/71935079/danielmagical-patostreamy-chlopakizraszei-dlaczego
a tutaj przypominam

Dlaczego raszei.com to dno

Wprowadzenie:

Platforma raszei.com, prowadzona przez "włodarza", spotyka się z licznymi kontrowersjami i negatywnymi opiniami wśród uczestników. W poniższym sprawozdaniu skupimy się na przedstawieniu kilku istotnych argumentów, które wskazują na nieodpowiednie działania i kontrowersyjne praktyki "włodarza" oraz ich wpływ na jakość serwisu.


Obraźliwe zachowanie "włodarza":

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych aspektów działalności raszei.com jest obraźliwe zachowanie samego "włodarza". Często obraża on uczestników strony, a nawet dopuszcza się obrażania członków rodziny, takich jak córka i wnuczka Jacy. Co więcej, paradoksalnie, "włodarz" banuje osoby, które używają tych samych słów wobec niego i jego ekipy na czacie i na Discordzie. Takie dwuznaczne i niesprawiedliwe podejście do uczestników jest absolutnie nieakceptowalne.


Kradzież zarobionych pieniędzy:

Kolejnym poważnym zarzutem wobec "włodarza" jest oskarżenie o kradzież pieniędzy. Aktorzy na raszei.com zarabiają poprzez donejty, jednak istnieją doniesienia sugerujące, że "włodarz" przejmuje te fundusze i traktuje je jak swoje własne. Taka praktyka nie tylko łamie zaufanie uczestników, ale również wpływa na stabilność finansową aktorów, którzy powinni mieć pełne prawo do swoich zarobków.


Nieuczciwe praktyki dotyczące wyżywienia i napojów:

Innym aspektem, który budzi kontrowersje, jest sposób, w jaki "włodarz" zajmuje się jedzeniem i napojami uczestników. Jeżeli nie dostaje jedzenia lub picia od widzów poprzez dostawcę Glovo, nie płaci za nie. Jest to nieuczciwe wobec widzów, którzy chcieliby wspomóc aktorów, ale nie mają możliwości wysyłki przez Glovo. Tym samym "włodarz" ogranicza możliwość uczestnictwa i niejako karze tych, którzy nie korzystają z tej konkretnej usługi dostawy.


Zepsucie charakteru serialu:

Jednym z głównych zarzutów wobec "włodarza" jest zepsucie charakteru serialu transmitowanego na raszei.com. Początkowo była to platforma dla koneserów patologicznych streamów, jednak obecnie wydaje się, że przekształciła się w złoty interes służący jedynie "włodarzowi", który wykorzystuje ją w celu zdobycia zysków. W efekcie wiele osób twierdzi, że straciła ona to, co kiedyś przyciągało i angażowało widzów.


Wprowadzanie nudy:

Ostatnim aspektem, który budzi oburzenie, jest fakt, że "włodarz" wprowadza elementy nudy do serialu na raszei.com. Wprowadzenie takich treści jest nieodpowiednie i może być obraźliwe dla widzów, którzy oczekują rozrywki na odpowiednim poziomie. Tego rodzaju działania prowokują kontrowersje i nie wpływają pozytywnie na reputację serwisu.
Gacie-Jacy - #danielmagical Ja tylko przypomne mój post z 3 lipca, gdzie discordziki ...

źródło: Screenshot 2023-06-29 at 09.22.20

Pobierz
  • 5
@hawajz: haha ale ciot jesteś jak ten drugi, idz sobie przeczytaj dokumentacje streamelements i zobacz jakie prowize, zadnego 50% nie kradna xD a nie jak los lecisz na to co twoj kolega napisal bez sprawdzenie u nich na stronie jakie "prowizje" biorą ( ͡º ͜ʖ͡º) włodarz to złodziej i tyle 65zł dał
@axl1988:

Odpowiem w formie pytania, zagadki, a nawet łamigłówki.

Jeśli ktoś wpłaca 3 zł via Paypal to ile z tego finalnie trafia na konto odbierającego?

Dla ułatwienia czytając dokumentacje streamelements zobaczyłem jakie prowizje tam są (https://streamelements.com/dashboard/tipping/fees) i dla Paypal jest takie coś:

PayPal is a service that enables you to pay, send money, and accept payments without revealing your financial details.
Regular Tip Fees: 2.9% plus $0.30 USD (StreamElements does
@Gacie-Jacy: łaał , po tym co napisales to bezapelacyjnie tobie sie nalezy fotel nowego włodarza. tylko ty uczciwie bedziesz rozdzielal kase dla mariusza, oraz sumiennie bedziesz pilnowal zeby mariusz sral pod siebie i nie wyjmowal wtyczki, a kamera by byla skierowana na jego pindola ktorym sika na podloge.

im dluzej obserwuje widzow patostrimow dochodze do wniosku, ze widzowie tego gówna są siebie warci, i chyba co to nie którzy politycy maja