Wpis z mikrobloga

#polka #onet #p0lka #europa #media #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Ahoj!

Przełączony w tryb czuwania na Wykopie, przeglądając jedynie to co piszecie, postanowiłem wrócić na chwilę. Nie bez powodu.

Jestem nietypowym facetem, bo bardzo mało przeklinam, a jak już, robię to raczej po cichu i nie przy ludziach. Ale tym razem zrobię wyjątek: K*rwa mać! O co mi chodzi, skąd to poruszenie? Otóż zobaczyłem, że na poczytnym portalu polskojęzycznym: "Der Stürmer"... Yyy... Przepraszam, pomyliłem się, chodziło mi oczywiście o Onet (wiecie, takie freudowskie przejęzyczenie) pojawił się kolejny artykuł szkalujący facetów z Polski. Dobra, te wczorajsze wysrywy o szukaniu męża zagranicą ujdą, ale dziś przegięli:

"Mam za sobą trzy nieudane związki z Polakami. Nigdy więcej" [LIST]"

Szczerze? Tak, czuję się obrażony. Wrzucanie wszystkich facetów z Polski do jednego wora i obrażanie od brudasów, to jest chamstwo. I tylko dlatego, że jakiejś pańci związki się nie udały.

To jest niby list czytelniczki, ale Onet umieszczając go, promuje niewiarygodnie krzywdzące tezy o polskich mężczyznach i namawia do tego, by Polki nie wiązały się z nimi. Gdyby coś podobnego napisać o kobietach, autor trafiłby pewnie do sądu. Ale facetów z Polski można obrażać do woli.

Nie chcę przedłużać więc zapytam wprost, są tu spece od prawa, może ktoś wie, czy da się ich pozwać do sądu? Albo czy jest jakaś komisja do spraw mediów, do której można to zgłosić? Wolność słowa nie oznacza dyskryminowania i ciągłego obrażania Polaków. Jakby ktoś im utarł nosa, to może nie byliby tak bezczelni?

Nie znoszę atencji, ale jeśli się zgadacie, udostępniajcie to komu możecie, żeby trafiło to do jak największej grupy osób. Coś z tym trzeba zrobić i to ukrócić. Bo to nie jest przypadek, to jest ciągłe programowanie kobiet z Polski.

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/polki-nie-znajda-w-naszym-kraju-partnerow-na-swoim-poziomie-szkoda-mi-ich/1fpqhbx,2b83378a
Kopytnik_1 - #polka #onet #p0lka #europa #media #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow...

źródło: Onet

Pobierz

Jak oceniasz działania Onetu szkalujące mężczyzn z Polski?

  • Haniebnie! 28.9% (37)
  • Należy im się kara. 53.9% (69)
  • Nie ma pozytywnej odpowiedzi, oni przeginają! 17.2% (22)

Oddanych głosów: 128

  • 14
  • Odpowiedz
  • 4
@Kopytnik_1: Brak kulturalnych słów, by wyrazić jakie to jest chamstwo, by publikować takie rzeczy:

Dziś jestem singielką, a miłości szukam tylko za granicą. Żal mi patrzeć na piękne, zdolne Polki, które spędzają całe lata, a czasem i całe życie nadskakując jak mamusie poklepującym ich publicznie po pupach, źle ubranym, chamskim, nudnym i nieuważnym na potrzebny swoich partnerek mężczyznom w naszym kraju. Wolę spontanicznych, głośnych i męskich Włochów, dla których naprawdę
  • Odpowiedz
  • 3
Najlepsze jest to, że Onet w pewien sposób takimi materiałami pluje w twarz także kobietom z Polski, które związały się z Polakami i są z nimi szczęśliwe.
  • Odpowiedz
Wrzucanie wszystkich facetów z Polski do jednego wora i obrażanie od brudasów, to jest chamstwo


@Kopytnik_1: piszesz na jednym z tagów gdzie literalnie to samo robi się z kobietami.

Trochę kali.
  • Odpowiedz
  • 6
@thorgoth: Nie zgadzam się z tym, tu nie ma takiej skali. Poza tym porównaj jaki odbiór ma ten tag, a jaki artykuł, który trafia na pierwszą stronę Onetu. Poza tym wiele osób siedzi na tym na tagu, właśnie przez takie programowanie kobiet i w przeciwieństwie do artykułu z Onetu, to co tu piszą, nie ma wpływu na Polki. Artykuł z Onetu ma. I to jest zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Chyba już nie zmienisz tych trendów. Co mogą przegrywy? Nas jest dosłownie garstka i co najwyżej możesz sobie popisać na Wykopie, a normiki, a szczególnie polki, są zajęte życiem, więc ich to nie zainteresuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@BlackWolf666: Coś w tym niestety jest. Nawe odzew na ten mój post jest niewielki.

Czasami widząc to co robią te gadzinowe media, jak szkalują polskich mężczyzn, jak obrzydzają Polkom Polaków, czując złość, czuję bezradność wobec tego bezkarnego niszczenia Nas, niczym ten mężczyzna, wyzywający przez egzekucją Niemców od skur...... Tylko tyle można zrobić, bo oni i tak mają przewagę.

Dlatego mi szkoda, że nie możemy się zebrać i dać oporu temu
Kopytnik_1 - @BlackWolf666: Coś w tym niestety jest. Nawe odzew na ten mój post jest ...
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Ja napiszę do nich "list", ale nigdy by go nie opublikowali, bo brzmiałby: "Mam za sobą kilka nieudanych związków z Polkami. Nigdy więcej. Teraz jestem z Ukrainką i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moim zdaniem przeceniasz oddziaływanie onetu


@thorgoth: Moim zdaniem niedoceniasz powolnego programowania ludzi podtykając im ciągle materiały o podobnej narracji. Onet nie od dziś/wczoraj wrzuca artykuły o tym jak to polski mężczyzna do niczego nadaje i każdy włoch/hiszpan/mokebe jest we wszystkim.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem niedoceniasz powolnego programowania ludzi podtykając im ciągle materiały o podobnej narracji.


@CloudSpanner: oczywiście, że to o to chodzi, ale pod tymi artykułami zawsze znajdą się oświeceni piszący, że to zmyślone clickbaity i nikt tego nie bierze na poważnie. Chłopów przebranych za babę kiedyś też nikt nie brał na poważnie, a dzisiaj wygrywają wybory miss
  • Odpowiedz