Wpis z mikrobloga

Obrzydliwe, że wykopki plują na pamięć o ofiarach ludobójstwa na Wołyniu, bo to Ukraińców obraża, a oni toczą wojnę xDD

Niemcy się wstydzą tego, co Hitler odwalił z Żydami i mają odwagę o tym mówić na każdym kroku (choć nas już im tak nie żal), ale Ukrainiec wypiera ze swojej świadomości, że jego gieroje rozpruwali kobietom w ciąży brzuchy i podpalali żywcem dzieci.

Gdyby Polski rząd miał choć odrobinę godności, to zadbałby o pamięć pomordowanych, ale robienie laski w polityce zagranicznej to akurat strategia, którą "pokolenia wstydu" (tak, ludzie urodzeni w latach 50-70 i nawet wczesnych 80 to zakompleksione Polaczki bez godności) praktykują w dyplomacji od lat.

#bekazpodludzi #ukraina #takaprawda #bekazlewactwa #polska #niebieskiepaski #historia
Pobierz
źródło: 3JhLZSQflkkqy54u
  • 49
@inozytol:

To musisz wrócić pod kamień, spod którego wypełzłeś, bo temat nie jest poruszany "od wczoraj". Choć prawdą jest, że rusofile tym "grają' - To jednak NIE zmienia faktów.


Nie przypominam sobie by codziennie 5-10 tematów o wołyniu przewijało się przez wykop w 2021 roku.

Możesz sobie przejrzeć moje wpisy, że śmierć każdego ruska mógłbym fetować niczym Nowy Rok. Jakie to ma znaczenie? Ukraina i rosja to jedno gówno. W naszym
Nie przypominam sobie by codziennie 5-10 tematów o wołyniu przewijało się przez wykop w 2021 roku.


@Prezes:

Były takie tematy, dość regularnie poruszane na wykopie. Dziś może ci się wydawać, że piętnujesz onucę, a rzucasz się do zwykłego człowieka, który przypomina o tym temacie.

W geopolityce nie ma i nigdy nie było "przyjaciół", kraje nie są ludźmi, nie "przyjaźnią się", mają tylko zbieżne interesy.


A to sorry, miałem wrażenie, że się
@inozytol:

A to sorry, miałem wrażenie, że się zesrałeś, że ktoś obraża bandytów.

A no faktycznie, to się pomyliłeś, ja po prostu jestem codziennie rozbawiony ilością idiotów co 2 lata temu nie słyszeli o wołyniu, a teraz pie*dolą o tym na wykopie 24/7. Jakoś dziwnie dużo ich ostatnio.
od 2022 wołyniaki tak dużo o niej trąbią. Ponad 30 lat istnienia wolnej Polski, 15 lat wykopu, a dopiero od roku całe mirko jest tymi wołyniakami zasrane. Ciekawe dlaczego, no kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy.


@Prezes: Ale gówno to kogo obchodzi, że masz 15 lat, pajacu. Temat Wołynia pojawia się w debacie publicznej nie od roku, to że o tym nie słyszałeś wcześniej, to tylko i wyłącznie twoja ignorancja.
@rolnik_wykopowy: widzę, że analfabetyzm wtórny trochę za mocno wszedł. Nie napisałem, że mam 15 lat, tylko że tyle na wykopie siedzę i absolutnie nigdy temat wołynia nie był ciśnięty tutaj tyle co przez 2 ostatnie lata.
@Prezes:

Jakoś dziwnie dużo ich ostatnio.


To jest twoja opinia, a nie rzeczywistość.

absolutnie nigdy temat wołynia nie był ciśnięty tutaj tyle co przez 2 ostatnie lata.


To jest możliwe. I co to zmienia? To, że paru debili się podczepiło do tematu, to nie ma żadnego znaczenia. Problem wciąż pozostaje taki sam. ukraińcy wielbią morderców i nie zasługują, by na nich splunąć. Tak samo jak ruskie.
@Pantokrator to nie jest kwestia bycia onuca tylko własnej tożsamości narodowej i pamięci, dla mnie to nie jest aż tak ważne obecnie ale znam ten temat z opowiadań mojej babci której leciały łzy jak o tym opowiadała, trochę przodków straciłem na Wołyniu i nie ma co się wstydzić i szydzić z tego bo to ważne i nie zdarzyło się to tak dawno temu. Ukrainie trzeba pomagac i dawać sprzęt niech się z