Wpis z mikrobloga

@smakowity_serek: Tak to prawda, niczym się nie wyróżnił a i tak to wystarczyło żeby wytrzeć mentzenem podłogę xD mentzenem który jest liderem konfederacji przypominam. A Petru nic większego w polityce nie osiągnął, tylko się kompromitował i musiał odejść z podkulonym ogonem, nikt nie chce mieć z nim nic wspólnego a i tak przypominam lidera konfederacji zaora bez zmachania się xD
@Jariii jeszcze w żadnej debacie politycznej nie czułem takiej niezręczności jak przy wypowiedziach Memcena. To milczenie, nierozumienie pytań - no jakbym widział siebie na egzaminach ustnych XDD Zawsze się zastanawiałem jak poważny człowiek może głosować na partie gdzie jest Korwin i chory psychicznie Braun, ale oni w porównaniu do Sławka nie odwaliliby takiej żenady w RMF. Naprawdę nie zrozumiem tego jak można głosować na te śmieszną partie XD
@Jariii: do momentu wojny byłem za konfederacją. Teraz nie miałem na kogo głosować, ale jak tak dalej pójdzie to głosuję na nowoczesną. Sam nie wierzę w to co piszę. A jakie Rysiu miał podejście do obostrzeń covidowo szczepionkowo lockdownowych?
@Jariii: o, widzę, że przekaz przyszedł z partii, bo już któryś wpis widzę dziś z przypomnieniem o tej debacie u neuropków xD
I do tego mam jakieś deja vu, bo narracja o zamknięciu mord na 2 dni taka sama xD