Wpis z mikrobloga

Jakiej maksymalnej wysokości (procent wartości) można uzyskać pozabankową pożyczkę z zabezpieczeniem hipotecznym? Są takie oferty bez konieczności płacenia rat przez cały okres (tylko spłata całości naraz), ewentualnie przez pierwsze 1-2 lata chociaż?

Czasem widać ogłoszenia jak ktoś szuka inwestora i ludzie się pytają czy ma zabezpieczenie na nieruchomości, tacy "inwestorzy" czymś się różnią od pożyczkodawców?

#pozyczka #pozyczki #inwestycje #inwestowanie #biznes
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@epicentrum_chaosu Ta, nie oglądałem, wybacz myślałem ze sugerujesz że to ja szukam frajera. Dzięki za ostrzeżenie, to że przenoszenie własności to głupota to wiem akurat, myślałem o hipotece, podobnie jak w banku, tylko że nie w banku z różnych powodów, no ale właśnie szukam informacji póki co, żeby sobie ocenić jak to właściwie wygląda i o ile mocniej to jest niekorzystne w porównaniu do banków.
  • Odpowiedz
@Goglez różni się tym że inwestora szukasz do konkretnej inwestycji i on może sobie ocenić twój plan, to jest to samo co pozyczka z tym że ogólnie pozyczka moze byc na cokolwiek i trudno będzie przekonac kogoś na jej udzielenie chyba ze dasz nieruchomość pod zastaw. Oprocentowanie jest wyzsze niz w bankach.

co do procentow to prawo okresla max na ok. 20%
  • Odpowiedz