Wpis z mikrobloga

@Riquele: To zle myslales. Po kolei sobie przeczytaj kazdy komentarz to sie przekonasz. Dasz rade? Czy to Cie przerasta? Ja wiem ze fani pilki noznej nie maja wysokiego IQ ale jak sie skupisz to sie powinno udac. No dawaj. Wierze w Ciebie. Jakbys sie pogubil to wolaj ja Ci powiem ktory byl przed a ktory po.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy:

czy może mi ktoś wyjaśnić jak moderacja uznała że ten wpis


Sam zamknij morde spocony wykopku z tlustym kucem.


nie atakuje i nie obraża innych osób?


@Niemamwiedzy:

ja jestem w szoku, że @m__b @a__s @wykop i @Moderacja uznali, że typ nie powinien dostać perma. Dostał bana na chwilę, a jest totalną antywizytówką wykopu. Wchodzi tutaj naprawdę dużo użytkowników, którzy może by się zarejestrowali, ale widzą takie komentarze jak:

Zaliczylem
  • Odpowiedz
@Polasz @CarrighanN: @Bobeck111 @Polasz @pastaowujkukredyciarzu @Momento83 @Klepajro @slapdash On życzył gwałtu i śmierci kobiecie (a właściwie to mi, ale w momencie tych życzeń nie wiedział że jestem kobietą, ba nawet spermil do mnie dzień czy dwa wcześniej), potem tak jechałem gościa że mu psycha siadła, ponieważ mimo jego gróźb policja dalej go gnebilen że wrzucił mnie na czarno xD @pieczony_szczur_z_ogniska a co nieprawda to jest? powiedz że kłamie ((oo)
  • Odpowiedz
@baton967: to zależy od uniwerku, czysta matematyka idzie z "materiałem" wolniej od politechnik, ale dużo dokładniej i bardziej teoretycznie więc możliwe, że całki są dopiero na drugim semestrze, a nie na pierwszym. Piszę to jako student matematyki na uni
  • Odpowiedz
dobra, #!$%@?ć tego @pieczony_szczur_z_ogniska i jego wykopowe dramy, wróćmy do całek bo to ciekawsze.

gładki, a nie skokowy przebieg całki wynika z wyobrażenia sobie całki jako sumy nieskończenie wielu nieskończenie małych elementów, które, jeśli odpowiednio zmrużyć oczy, zmierzają ku gładkiemu przebiegowi. Jest to oczywiście tylko model, intuicyjne przestawienie dla łatwego zrozumienia idei
  • Odpowiedz