Wpis z mikrobloga

Większość polskich mężczyzn to ofiary propagandy, której są celem od najmłodszych lat. Nie zrozumcie mnie źle - brzydzę się spermiarzami, sojakami, białorycerzami. Zastanawiam się jednak z czego wynika fakt, że większość polskich mężczyzn aż tak się nie szanuje, a ego przeciętnej Polki znajduje się na orbicie okołoziemskiej. Jakim cudem ta propaganda jest u nas aż tak skuteczna. Kilka obserwacji z polskiej kultury i polskich zwyczajów.

- kulturowy podział na „płeć brzydką” i „płeć piękną”
- rozbrajający wręcz w swojej nieprawdziwości, forsowany na siłę stereotyp, że „Polki są najpiękniejsze na świecie”
- „kobietom się ustępuje” - dosłownie i w przenośni, tzn. zarówno podczas różnicy zdań, jak i miejsce w metrze - nie w formie podstawy savoir-vivre’u, a chorobliwego wręcz obowiązku, żeby nie zostać uznanym za chama
- przy jakiejkolwiek zbiórce albo informacji o krzywdzie, która spotkała Polkę nigdy nie zabraknie epitetu „piękna” - wystarczy, że nie jest gruba
- poniżające zwyczaje, wywodzące się z Polski - a na zachodzie uznawane za absurdalne - typu kłanianie się i całowanie kobiety w dłoń na powitanie
- gwałt kobiety na mężczyźnie jest w polskiej kulturze bagatelizowany i uznawany za świetny obiekt żartów…
- … tak samo jak jakikolwiek atak fizyczny na mężczyznę
- pomijam kwestie chorych wymagań wobec polskich mężczyzn, ratio samobójstw, „patriarchatu”, który realnie wygląda tak, że Polki pracują znacznie krócej, żyją znacznie dłużej, zarabiają praktycznie tyle samo (wg danych Eurostatu, Polska jest jednym z najbardziej sprawiedliwych krajów w Europie i na świecie pod względem „pay gap”; różnica to raptem 4,5%) - o powyższych problemach można by napisać 100 oddzielnych wpisów

Teraz pytanie: gdzie szukać winnych?

W polskiej popkulturze? Serialach i filmach dla gawiedzi? Można postawić tezę, że to tam, a także w mediach - zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych - propaganda „brzydszych i gorszych od Polek” polskich mężczyzn jest forsowana najmocniej.

Ale przecież to nie wystarczy. Większość mężczyzn na samym starcie życia słucha tych herezji od swoich matek, ciotek, babć. Następnie od swoich nauczycielek oraz koleżanek. Później od żony. I w ten sposób powstaje taki „ojciec”, który nie przekaże swojemu synowi prawdy. Nie ostrzeże go. Bo zniszczony i zobojętniały przez tę propagandę i - zazwyczaj - ciężką pracę, żeby utrzymać rodzinę, popadnie w depresję - i często w alkoholizm. 90 proc. takich „ojców” umrze po przeżyciu kilkudziesięciu lat jako pantofel i stereotypowy przedstawiciel „brzydszej płci”. Reszta się otrząśnie lub dołoży cegiełkę do zwiększenia wspomnianego wcześniej ratio samobójstw, czasami popadną w wir patologii i przemocy. Jego syn też skończy jak on. A następnie jego wnuczek, prawniczek itd. Zamknięte koło wiecznej, męskiej uległości, które hoduje spermiarzy, białorycerzy i sojaków. Sic Mundus Creatus Est.

Kogo - lub co - byście obwinili za taki stan rzeczy?

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #redpill #blackpill #bluepill
Tywin_Lannister - Większość polskich mężczyzn to ofiary propagandy, której są celem o...

źródło: DD02B0CF-2D05-403A-B23F-FB20B2151C92

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Warto dodać, że taki stan rzeczy widać też na Ukrainie i ogólnie w Europie wschodniej. Szczególnie uwidocznił się, kiedy nadeszły czasy wojny. Jedna płeć postuje na Instagramie, a druga czołga się w okopach.

„Słowianki” realnie też wierzą, że są z założenia atrakcyjniejsze niż mężczyźni z Europy wschodniej - dzięki genom.
Tywin_Lannister - Warto dodać, że taki stan rzeczy widać też na Ukrainie i ogólnie w ...

źródło: 61A7FDF9-BE84-425B-BCE6-22AFC2CE3FCD

Pobierz
  • Odpowiedz
I w ten sposób powstaje taki „ojciec”, który nie przekaże swojemu synowi prawdy


@Tywin_Lannister: nawet jak ojciec jest swiadomy, to dziecko tez nie zawsze slucha.

Ja jestem tego najlepszym przykladem - moj ojciec staral sie przemycic mi nieco prawdy o swiecie. Mowil wprost ze np. ich malzenstwo to juz dawno nie jest takie jak w filmach, tylko raczej przyjazn i wygoda i dzieci. Ze kobiety kochaja emocjami i ze najwazniejsze to
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: tak jest uwarunkowanie do bycia frajerem, duża część jest tak sfrajerzona, że pomimo podsunięcia im pod ich pantoflarskie pyski prawd objawionych będą pantoflarze zaprzeczać, pluję na nich totalnie i gardzę nimi otwarcie
(°°
Przez to że dają sobą pomiatać to babom odbija palma i szukają później po egiptach takich którzy pomiatać sobą nie dadzą
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: @Tywin_Lannister Mój ojciec nie powiedział mi nic na temat związków i tylko brutalny blackpill i niemożność znalezienia partnerki spowodował że coś tam zacząłem czytać. Jak już po latach incelstwa i psychologicznej demolki na rynku matrymonialnym wszedłem w związek to nadal z tyłu głowy czają się te bzdury o płci pięknej i beciakowaniu, no ale swojemu synowi zamierzam serwować podejście zapobiegawcze:

- smoczek do #!$%@? w tempie ekspresowym, sztucznie przedłużone ssanie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

poniżające zwyczaje, wywodzące się z Polski - a na zachodzie uznawane za absurdalne - typu kłanianie się i całowanie kobiety w dłoń na powitanie


To nie są zwyczaje, które wywodzą się z Polski. One były przez długi czas w Polsce kultywowane, ale jest właściwie na odwrót - to zwyczaje zachodnie, który na zachodzie wymarły szybciej, niż tutaj.

„kobietom się ustępuje” - dosłownie i w przenośni, tzn. zarówno podczas różnicy zdań,
  • Odpowiedz
„Słowianki” realnie też wierzą, że są z założenia atrakcyjniejsze niż mężczyźni z Europy wschodniej - dzięki genom.


@Tywin_Lannister: ale to akurat prawda. Popatrz sobie na przecietnych rosjan to wiekszosc kolesi jest jak po fas atak
  • Odpowiedz
@sinls: No dlatego głosuje na urlopy menstruacyjne, na dyskryminację w szkole, a świadomości obecnych czternastolatków, że za 5 lat będą w wojsku nigdzie się nie przebija. Polska z roku na rok jest coraz gorsza pod tym względem. Kiedyś sauny dla kobiet wywołały skandal, teraz mamy taksówki, sauny, siłownie, promocje wszystko tylko dla kobiet i mało kto w ogóle piśnie słówko.
Szef partii popieranej przez młodych mężczyzn wychodzi i mówi, że w
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: HRT rozumiem też? A jeszcze, nie zmuszając do niczego, weź go tylko naprowadź aby miał jakąś pasję za którą ogarnie pracę, specjalista albo własna działalność. Przykładowo, prawo, medycyna, IT. Żeby ten cały trud nie był zniweczony bo będzie #!$%@?ł w Januszexie za minimalną.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: porownaj sobie jakie branie maja polskie kobiety a jakie polscy mezczyzni. Co z tego ze ciapak chce ja tylko wyruchac i ze ma tone szplachli na sobie. Tutaj goscie robia looksmaksing latami, jakies silwonie czy inne gowna a i tak nie zmienia sie dla nich nic. Zainteresowanie drugiej plci mega podbija pewnosc siebie i kobiety tutaj zwyczajnie wygrywaja w cuglach.
  • Odpowiedz
HRT rozumiem też?


@blargotron: Jak będzie za mały to mu damy hormon wzrostu (mojej siostrze podawali przy chorej tarczycy), ale testosteron to mu naturalnie skoczy od siłowni, rywalizacji w sportach drużynowych i dziewczyn które będą na to leciały.

weź go tylko naprowadź aby miał jakąś pasję za którą ogarnie pracę, specjalista albo własna działalność. Przykładowo, prawo, medycyna, IT


@blargotron: Ja błądziłem po omacku i skończyłem inżynierskie studia które nic mi
  • Odpowiedz