Wpis z mikrobloga

@Smarek37:
Tak, to że śmierdziele onuce buszują po profilach, minusują komentarze i znaleziska i zgłaszają każde pierdnięcie, to pewne. Mi ranking spadł z ~900 i bordo na ~1900 i pomarańcz, i nie sam z siebie. I sam się kiedyś zdziwiłem z 2 tygodni banicji za jakieś komentarze napisane miesiąc wcześniej - bo akurat widać co było usuwane przez moda.

Nie żeby miało to dla mnie znaczenie, ale w tym samym czasie
@dzidek_nowak:

A teraz ma ból pupy bo mu mode skasował komentarz

We wpisie z przed dwóch dni? Chcesz mi powiedzieć, że mode poszedł grzebać w starych wpisać, żeby wyłapać mój komentarz? Masz tu ludzi za idiotów?

że partnerkę mi obraca sąsiad

A partnerkę to trzeba najpierw mieć XD fanie patostremów
@Kierowca-ufo: To pokazuje, jak maćkowa jest @Moderacja, skoro banują porządnych użytkowników, a nie onucowych prowokatorów. Ale modek nie będzie czytał dyskusji, modek ma dość rozumu tylko by przeczytać komentarz, zobaczyć brzydkie słowo (lub nie) i wlepić bana, pod warunkiem, że kogoś nie lubi. Bo jak to w miarę świeży użytkownik, lub modkowi obojętny, to za najgorsze bluzgi, życzenie śmierci czy groźby pobicia wpadają co najwyżej ostrzeżenia.
@Smarek37 typie xDDD
Nie wiem o jaki komentarz Ci chodzi sprzed 2 dni xDDD
Powtarzam ostatni raz, nie rozumiesz to niech Ci opiekun prawny wytlumaczy: zgłosiłem komentarz gdzie pisałeś w dzisiejszym o obracaniu mojej partnerki przez sąsiada. To zrozumiałe a Ty jakiś jesteś... A mniejsza o to jaki. Wiem, ale nie powiem xD

@Pantokrator OP ma jakieś urojenia xDDD
Dobra chętnie bym popisał jeszcze bo śmiesznie jest ale lecę bo mam zajęcie pod domem.
Trzymajcie się i do napisania później @Smarek37 bo już zapomniałem sprzed kilku miesiecy temu jak fajnie się trolluje z Tobą bo sam się pogrążasz xD
@vrNFWrUew3D4Rgz:

Fajnie, ale Ty go zaatakowałeś pierwszy. To już jest niskie w #!$%@?

Rozumiem, że jak ktoś się do ciebie ciągle przypi####@ i wyjeżdża ci notorycznie z dzbanem to tego nie uznajesz za atak? Atakiem jest dla ciebie "pal gumę przygłupie" do typa, który nie po raz pierwszy zaczepia, by urządzać sobie polowanie? No kurde, miałem tu ciebie za jednego z najinteligentniejszych użytkowników.