Wpis z mikrobloga

Hej
Potrzebuje #coop na #ps5 dla 3 osób
Gramy z kumplami w diablo ale lekka nuda
Graliśmy kiedyś w wildlands
I trochę gramy w back4blood ale obsysamy i naprawdę musimy sie starać mocno by nie ginąc często
Co polecicie?
Czy ghost recon wxtraxtion będzie ok?
A coś tam galaxy - jakieś krasnale xzy coś takiego?;)
Albo co w ogole w 3 osoby można pociupac? Chyba ze ktoś jest w okolicach 40tki i pogra z 3 lamagami jako czwarty
  • 23
I trochę gramy w back4blood ale obsysamy i naprawdę musimy sie starać mocno by nie ginąc często


@wykopowy_brukselek: na łatwym poziomie jest prawie że niemożliwe, aby zginąć - trzeba mieć do tego talent xD

To co, kiedy gramy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w takie gry najlepiej na pc'cie grać.
@wykopowy_brukselek: Ten boss jest łatwy tylko musicie współpracować. Przechodziłem x razy z randomami :P

Jeden ładuje działko, drugi cie osłania, a trzeci napi##dala we wszystko co sie rusza xD. Raz sie zdarzyło ( nie wiem czy to był bug), że huop #!$%@?ł bossa jednym strzałem z działka. Boss sie pojawił i *pow* zginął xD

łatwy poziom jest łatwy, próbowałem na weteranie i tam już nie jest łatwo, a to dopiero 2
@wykopowy_brukselek: bo kurła nie gracie ze mną Panowie :P

Dobieranie odpowiednich kart też jest ważne. Bez obrazy, ale naprawdę trzeba mieć talent, aby ginąć xD. Macie karty, medyka, na każdym kroku różne sprzęty .. No bez jaj Panowie :D

Daj znac jak bedziecie chcieli pograć