Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: To ma działać tak, że Ty musisz jako facet wyrobić dodatkowe wyniki, żeby wyrównać brak tych wyników u kobiety i kobieta mogła dostać taką samą wypłatę. Tak jak urlop menstruacyjny, który ma mieć 2 dni, a docelowo pięć. To daje w ciągu roku 60 dodatkowych dni urlopu, czyli razem z normalnym wymiarem to już 86 dni, plus święta, macierzyńskie, L4 na dzieci. Nie prościej byłoby, żeby kobietom po prostu płacić
@Ynfluencer: Dlaczego miałbym płacić za czyjąś antykoncepcję? Mogę płacić, jeśli dostanę jakąś przydziałową, państwową, ładną Julkę, która będzie mi regularnie popuszczała dziurki. Mam dawać kasę na czyjś hedonizm? Nie, dzięki. Mam nadzieję, że lewica odejdzie w niepamięć, bo współczesna lewica to wariaci. Ktoś to gdzieś już ładnie podsumował, że mężczyzna głosujący na lewicę, to jak żydzi, którzy głosowaliby na NSDAP.
@ekjrwhrkjew: Ptaszynko...a skąd pomysł, że Ty będziesz mógł wybierać kogo zatrudniać? Jak nie zatrudnisz odgornie narzuconej liczby kobiet to dowalą Ci takie kary, że zawiniesz firmę.

Ten system ma wyglądać tak:
-Faceci utrzymują dzieci, kobiety i ich konkubentów, niezależnie od narodowości
-Faceci płacą alimenty na swoje i nieswoje dzieci
-Facetom zabiera się mieszkanie jeśli uzna się, że jest przemocowcem co będzie uznawane z automatu na podstawie samego oświadczenia kobiety
-Faceci mają
@Ynfluencer Ptaszynko, faceci mogą się zbuntowac i powiedzieć, że #!$%@? taki system. Prawdopobienstwo, że Lewica przejmie w Polsce wladze wynosi 0, więc aż tak bardzo nie musisz się emocjonowac ich postulatami
@ekjrwhrkjew: Ptaszynko..., a kto przegłosował ustawę mieszkanie za pomówienie, które pozwala wypiertolić w Polsce faceta z jego własnej chaty w samych gaciach i wprowadzić się tam z wytatuowanym konkubentem i w zwierzęcym amoku skakać na jego knadze dzień i noc?
Odnośnie bezpiecznej i legalnej aborcji to będzie najbezpieczniej dla nienarodzonych dzieci, jeśli będzie nielegalna. Jeszcze rozumiem, jeśli dziecko jest z gwałtu. Jeśli ktoś nie chce urodzić bękarta jakiegoś gwałciciela, to nie powinien być do tego zmuszonym. Chyba że ewidentnie jakaś się o to prosiła, czyli coś w stylu ostatnio zmarłej Wielkiej Polki Anastazji, która szukała przygody i ją znalazła. Polki raczej i tak nie będą rodzić. Niska demografia występuje również w krajach,