Wpis z mikrobloga

Tego typu opisy uświadamiają mnie jak bardzo głęboko w dupie są faceci na tego typu apkach. Nie ma żadnego punktu zaczepienia w opisie żeby jakoś zacząć rozmowę, a jak już nawet jest gdzieś na zdjęciach to i tak masz disclaimer żeby tak nie zaczynać bo 50 innych tylko dzisiaj tak zaczęło XD Co z tego, że Twój opis jest obszerny i ma dużo potencjalnych punktów zaczepienia, jeśli dostaniesz pierwszą wiadomość od dziewczyny to i tak to będzie "hej" i tyle.
Im dziewczyna ładniejsza tym mniej opłaca się pisać bo i tak się nie przebijesz przez spermiarzy. Dlaczego nie wybierze sobie 1 z tych 50 zalegających w skrzynce i nie pociągnie rozmowy do końca, tylko musi stale pompować swoje ego, ucinać każdą możliwą konwersacje z każdym i siedzieć tam tak długo aż przepalą się styki od atencji i dopaminy.

A potem nagle poznajesz jakąś normalną dziewczyne poza tinderem, nie wiem chociażby na ognisku i masz taki dysonans poznawczy...

#tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki
Venzey - Tego typu opisy uświadamiają mnie jak bardzo głęboko w dupie są faceci na te...

źródło: tinder_

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Venzey: to już tyle razy było walkowane, jeżeli nie jesteś 7 na 10 nie próbuj nawet zakładać tindera. Te zachody prawdopodobnie beda z góry skazane na niepowodzenie. Tam się liczy tylko selekcja naturalna. Większość różowych ma gdzieś ile ty masz zainteresowan, jaka kasę zarabiasz, jaką masz prestizowa pracę. Jeżeli jesteś sub five to 9 na 10 cie odrzuci ewentualnie zostanie tylko ta co będzie chciala zrobić z ciebie beta bankomat. Tinder
  • Odpowiedz
@Venzey: Nie ważne co piszesz tylko kto pisze. Jak jesteś przystojniakiem możesz pisać "hej", "co tam?" a laski i tak będą zachwycone jaki macie dobry vibe. Jak jesteś przeciętniakiem to robisz fikołki po to żeby raz na 2 dni dziewczyna Ci odpisała 1 zdaniem bo akurat się jej nudzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Runaway28: zgadzam się, w takim razie po co dawać lajka skoro ktoś Ci się nie podoba? Wątpię żeby każdej przypadkowo telefon na twarz spadał podczas dawania wszystkich w lewo
  • Odpowiedz
@Venzey: dlatego większość albo nie odpisuje, albo jak już odpisze, to zero inicjatywy z jej strony. Część nawet nie jest tam by kogoś znaleźć, tylko dla atencji, część jest intelektualnie opóźniona, a jeszcze inne czekają na księcia bajki który pojawi się wśród 100 spermiarzy którzy dziennie do niej piszą.

Jak ja mam pajacowac by być zauważonym, to mi się odechciewa.

Wszystko się zmienia jak jesteś chadem. Dlatego dla takich to jest
  • Odpowiedz
@Venzey: Osobiście totalnie nie jestem zdziwiony, że dziewczyny nie odpisują ponieważ do nich kilkunastu typów pod rząd jak już coś piszą to zazwyczaj to samo niczym npc-ty jakieś.
  • Odpowiedz
@Venzey: następnym razem zacznij od czegoś mniej oklepanego jak wszyscy to nie będzie zdziwienia, że nie ma reakcji. Na początek polecam: "Siema gruba"
  • Odpowiedz
@Venzey: I tak ma cokolwiek w opisie to szok. U mnie 99% profili jest pusta. Co skłania mnie tylko do wniosku, że wcale nie są zainteresowanie poznaniem kogoś. Nie wspominając o tym że palące, brudnopisy, z bombelkami, grube robią taki tłok, że właściwie mało co zostaje.
  • Odpowiedz
Nie ma żadnego punktu zaczepienia w opisie żeby jakoś zacząć rozmowę,


@Venzey:
Jeśli będzie to julka umrze bo 90% piszących będzie do tego nawiązywać.
Po prostu bądź przystojny.
  • Odpowiedz
@Venzey: a po co chcesz z każdą pisać? Szkoda na to życia. Jeszcze wymyślać jakieś unikalne zagadania. xD

Maks dodałbym zdanie, jeśli by mnie czymś zainteresowała i jednocześnie byłoby to relatywnie ważne dla niej. Bez sensu zagadywać o pierwszą lepszą rzecz z jej profilu, zwłaszcza jeśli jest bez większego znaczenia.

Ogarnij sobie jakąś jedną nonszalancką wiadomość i ctrl+c ctrl+v, zmieniając raptem imię. Tylko niech to będzie coś zachęcającego dla tych, którym
  • Odpowiedz
@Venzey: kiedyś zabawiłem się w tindera z damskim filtrem (koleżanki mówiły, że zajebista dupa ze mnie, że aż lekko zacząłem żałować, że nie urodziłem się babą XD) i ogólnie jest tyle tych matchy, wiadomości, spiermiarzy, że autentycznie idzie ocipieć od napływu informacji. Nie dziwi mnie, że zawodowe tinderki nie odpisują ani nie skupiają się, bo one mają tego tyle, że nie są w stanie poświęcić uwagi kilku osobom, bo w czasie
  • Odpowiedz