Wpis z mikrobloga

A co niby ma mówić swoim żołnierzom? Że zaraz zginą od ukraińskiej artylerii? Że walczą o kasę dla oligarchów? Że przyszli tu uj wie po co? xD Normalny motywacyjny bełkot jak na coacha przystało.


@dziacha: Normalny człowiek to po czymś takim motywację straci bo pomyśli "O #!$%@?, czyli to gówno w którym jestem nigdy się nie skończy, ani dla mnie ani mojego syna"

@Kempes a to są pobożne życzenia, Rosja ma
@dziacha:
Implikowanie że wojna z Ukrainą jest w interesie oligarchów. Przecież oligarchowie w zdecydowanej większości woleliby nadal mieć dobre relacje z zachodem i pływać sobie prywatnymi jachtami do nadmorskich willi w Toskanii czy na Lazurowym Wybrzeżu, nawet kosztem wstąpienia Ukrainy do NATO i amerykańskich głowic rozmieszczonych 450 km od Moskwy xD
@djtartini1: W 2021 czyli przed wojną, było ich 143 miliony. Część ostatnimi czasy wyjechała, część szlag trafił, czy to na wojnie, czy od chlania/starości.
Poza tym mnie nie obchodzi struktura etniczna/narodowościowa. Sens mojego komentarza jest taki, że ludzi to tam może jest z 10% w populacji.
Poza tym szczerze mówiąc, pisanie dawnej nazwy tego kraju wielką literą jest moim zdaniem niewskazane. Ta dziura w dupie planety na to nie zasługuje.
@RobertPPK: Źle to interpretujesz. Chodzi mi o ludzi, czyli osoby posiadające nie tylko intelekt, ale i ludzką moralność, wszystko jedno, jakiego pochodzenia. Wierzę, że jest ich tam chociaż te parę milionów.