Wpis z mikrobloga

  • 0
Graty mirku, niech sie dobrze mieszka lub zdziera z najemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanieAreczku: Dziękować. Mieszkanko dla siebie, co by dzieci miały oddzielne pokoje a i ja z partnerką większą sypialnię.

A co do wynajmujących, to ostatni rok to była dla nich gehenna. Także życzę im, by teraz nadszedł dla nich łagodniejszy okres. Sam w okresie studiów miałem farta, że mogłem mieszkać za rozsądne pieniądze. Pozwoliło
Mieszkanko dla siebie, co by dzieci miały oddzielne pokoje a i ja z partnerką większą sypialnię.


@mtosny: Jak jeszcze w Warszawie to i tak nie łapałbyś się na BK2%.
  • 0
czyli od teraz sporo spadną?


@laporte: i to na łeb, na szyję. A jeśli jeszcze Konfederacja będzie mieć duży udział w Sejmie, to od nowego roku będą ustawowe obniżki cen o 5% na kwartał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mtosny: Mam pytanie, kupiłeś nowe czy wtórny? Bo ja mam dzisiaj notariusza i i kupuje wtórny i jak rozmawiałem z notariuszem to ustaliliśmy, że dzisiaj umowa przedwstępna, a umowa właściwa na październik, żeby ominąć PCC. Co prawda wyjdzie 2x notariusz ale końcowo wyjdzie na duży plus.
  • 1
Mam pytanie, kupiłeś nowe czy wtórny?


@powir: Pierwotny, także mam nieco inną sytuację niż Ty.

Co prawda wyjdzie 2x notariusz ale końcowo wyjdzie na duży plus.


To może ja dodam przypadek anegdotyczny odnośnie cen i kosztów z mojej sytuacji. Rok temu u tego dewa chciałem kupić to mieszkanie. Rok temu cena ofertowa taka jak dziś, z tym że rok temu żadne negocjacje nie wchodziły w grę, bo "ceny mamy konkurencyjne a